Wpis z mikrobloga

@PierwszyPuchacz Mogłeś napisać, że to piwo to ekskluzywny trunek - sama nazwa o tym wskazuje: V.I.P. - Very Important Person - bardzo ważna osoba. Zakup takiego piwa wyrażałby to jak bardzo o nią zabiegasz "pod każdym względem". ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PierwszyPuchacz: skąd wy macie ten pogląd że kiedyś popuści szpary innemu? Piszecie to tak rzeczy jakby były oczywiste i nieuniknione. Z takim podejściem to po co wam związek?
Pewnie zaczniecie zdradzać swoje partnerki bo "skoro ona i tak mnie kiedyś pewnie zdradzi to ja też mam prawo zdradzić ją" ?
  • Odpowiedz
  • 2
@BloodyMassacre26 mało jest związków które tak naprawdę są z miłości, kiedyś spotykałem się z typiarą która była że mną tylko dlatego że ja typ rzucił ( ͡º ͜ʖ͡º) ale co sobie użyłem to moje XD Ta wyżej wspomniana według mnie szuka tak zwanej dobrej partii, więc udaje, bądź jest księżniczką cnotliwą itp a pewnie jak by chciała takiego dzianego zatrzymać to wiadomo co by było zalana
  • Odpowiedz
a jak #!$%@? przed oczyma zamachasz plikiem banknotów na pierwszej randce, to czas oczekiwania na seks z kilku miesięcy skróci się do kilkunastu minut


@waciak: brzmi jak #!$%@? na NFZ i prywatnie xD
  • Odpowiedz