Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hitherto: te deski nie ważą dużo więc do ściany za nimi nabiłem pionowo listewki 10x30 (odpady, przekłada się nimi deski w budowlanym). Ale można to przecież przykleić na jakiś porządny klej typu Mamut.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@razvizion: szuflady rozważałem, ale to jest ściana zewnętrzna i bałem się to tak zabudowywać ze względu na brak przewiewu.

Na początku było bez listew u podstawy. Wyglądało nie bardzo. Teraz komponuje się z resztą pomieszczenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m200a: eleganckie deski mirku! Ja też szukałem po marketach ale była lipa. Na początku chciałem ułożyć panele, ale nic nie znalazłem z podobnym efektem. W sumie cieszę się, że poszedłem w tę stronę.
  • Odpowiedz
  • 0
@RoBee dzięki, jestem z siebie dumny (). Też szukałem paneli i lipa straszna. Będąc na wsi przypomniałem sobie że przecież mam stodole i w taki sposób przeniosłem sobie kawałek wiejskiej chatki do sypialni. na żywo efekt jest nieporownywalny. Jeszcze podswietlilem to ledami i jest idealna lampka nocna
  • Odpowiedz
@RoBee: bardzo ładnie:) a tak z innej beczki, możesz podać nazwę listew przypodłogowych? Bo mam w swoim domu położone i są okropne, wszystkie rogi zniszczone, a dom ma rok:( a u Ciebie to wyglada bardzo estetycznie:)
  • Odpowiedz
@RoBee: W Szwecji, nie Norwegii.
Po drugie czego wymagać od malutkiego plecaka do którego włożysz portfel, jakąś małą kosmetyczkę i coś do picia i jedzenia? Idealny plecak do noszenia kilku małych rzeczy
  • Odpowiedz
moim zdaniem niepraktyczny. To nie może być wygodne bo to taki sam projekt od dziesięcioleci. To raczej taki oldschoolowy dodatek niż dobry plecak, ale dla córki na drugie śniadanie do przedszkola może być. No i ze względu na miejsce akcji (Norwegia) był to podstawowy produkt.


@RoBee: Uff. A już miałem się pytać dlaczego kupiłeś Kankena. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz