Wpis z mikrobloga

@boa_dupczyciel ostatnio o coś podobnego pytałem i odesłali mnie do google xD będę milszy i podpowiem, że na pinterest czy pikstagram.org przy pomocy hasztagów można wiele fajnych fotek obejrzeć i czymś się zainspirować ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boa_dupczyciel: ja jednak ufam ludziom z Rolexa i nie tylko, którzy sprzedają od dawna nurki o średnicy 39mm. Moda na masywne zegarki nigdy nie była ani estetyczna, ani wygodna. Po prostu ludzie chcieli, by było ich zegarek widać z daleka, co zalatywało ordynarnością. Ten nurek nawet na takiej ręce prezentuje się okazale. Ale nie dominuje i to jest bardzo fajna sprawa.

To oczywiście tylko opinia, każdemu leży co innego, ale mając
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pantokrator: też mam np. Alpinista który ma 38mm oraz skx007 który ma 40. Alpinist mi dobrze leży ale do skxa dodałbym 42. Opinia ludzi z rolexa mnie nie interesuje. Wypowiadam sie subiektywnie. Tez nie lubię dużych zegarków. U kolesia na zdjęciu nato trochę powoduje ze koperta wydaje sie mniejsza. Na branso by fitowało idealnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boa_dupczyciel: skx ma 42mm. Nawet 42,5 :)
Ja mam nurka 41,5mm, jeszcze go ciemny kolor (bo to ten z pokryciem IP czy tam PVD czy inny cud) optycznie zmniejsza. Ale to jest prawie max, co jestem gotów nosić, bo jednak mniejszy zegarek po prostu lepiej się nosi, szczególnie, gdy się coś robi fizycznie. Nie chodzi o wagę, a o gabaryty, które sprzyjają kolizjom :p nawet przy biurku im większy zegarek, tym