Wpis z mikrobloga

@Koldox: Nie każdy będzie zadowolony z butanowych vapków. Mam vapcapa i po paru miesiącach irytacji postanowiłem kupić Fenixa mini. Jak dla mnie elektryczny o wiele lepszy i wygodniejszy od butanowego. Możesz sobie o wiele lepiej dopasować temperaturę a to jest ważne żeby palonko było smaczne i przede wszystkim zdrowe. Polecam bardzo serdecznie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kibocik Właśnie trafiłem na tag #vapcap i znalazłem wpisy o tym felixie. Wolałbym sobie siąść na czilku i ściągnąć parę buszkow niż kręcić rurką w ryju i nasłuchiwać kliknięć. Bateria nie pada w trakcie sesji? Rozumiem, że nie ustępuje vapcapowi w kwestii mocy i ekonomi? ;)
@Koldox: Powiedziałbym, że fenix jest lepszy w kwestii mocy i ekonomii. Odpowiednie ustawienie temperatury pozwala wyciągnąć maksymalny potencjał ze suszu. We vapcapie jest niestety ten problem, że można bardzo łatwo susz przepalić i ma potem smak jak spalony popcorn. Dodatkowo są sytuacje, że można przegapić kliknięcie vapcapa i totalnie spalić susz w środku. Smród potem tak okropny, że nie da się tego vapcapa domyć. Raz taką sytuacje miałem i nawet całonocne
@kibocik Dzięki stary, biorę tego fenixa. Będę go używał solo lub z dziewuchą. Głównie w domowym zaciszu. Orientujesz się czy sklep konopne24.pl jest legit? Na vapefully towar dostępny jest dopiero na zamówienie ;/