Wpis z mikrobloga

#domnaplycie dawno nic nie wrzuciłem bo i dużo się nie działo. Lecimy z foliowaniem i łaceniem. Jedna strona w jeden dzień. Dwie osoby na gorze i senior na logistyce naziemnej.
Folia to delta maxx plus firmy dörken. Król membran tak jak lew jest królem dżungli.
Łaty standardowe 5x4 w rozstawie 20cm światła między nimi. Laty mocowane na wkręty dystansowe/regulacyjne. Boże pobłogosław człowieka który to wymyślił.

Z ciekawostek wkręt to M6 120mm długi. Polecana tutaj na mirko wkrętarka 20V by Lidl nie wkręciła go nawet do połowy xD #milwaukee FID na baterii 5ah wkręci ich około 200... ale grzeje się jak szalona :/ wiertarko-wkrętarka 18V milwaukee doskonale daje sobie radę ale nadgarstki wyrywa przy dokręcania :/

#narzedzia #budujzwykopem #parkside
dzazzio - #domnaplycie dawno nic nie wrzuciłem bo i dużo się nie działo. Lecimy z fol...

źródło: comment_vrh5k3HbUWhBOAw3J3q8OspmYUZpmIS1.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 1
@mojnicknawykopie: Wchodzi w łate jak w masło ( ͡° ͜ʖ ͡°) producent to ci napisze ze 6cm podniesiesz i nic się nie stanie... ja osobiście powyżej 2cm podbijam klina, ale śmiało można chodzić pewnie po dachu.
  • Odpowiedz