Wpis z mikrobloga

#polityka
Jestem w rozsypce jeśli chodzi o przyszłe wybory.
Byłem na każdych głosowaniach od kiedy dostałem prawa wyborcze i teraz też chce iść, ale kompletnie nie mam na kogo. Korwin połączył się z jeszcze większym szaleńcami, jak Braun który jest od strzelnic i kościołów, czy innych szarlatanow. PiS to koszmarek rządzony przez prezesa namaszczonego przez samego Jezusa Chrystusa króla wszechświata. Lewica mi się nie widzi bo może i z episkopatem powalczy, ale więcej socjalizmu i socjalu, więc podziękuję bo pracuje i nie pobieram zasiłków. PSL też nie bo nie korzystam z KRUS/ nie jestem rolnikiem, więc nie są w moim interesie. Wszelkie ruchy narodowe też nie, bo nie jestem narodowcem xD
Wiosna też podziękuję, kolejna mniejsza lewica.
PO już miało swoją szansę, nic ciekawego też nie było.
Zostało cokolwiek? A może sie mylę co do któreś partii? Mogę posłuchać, tylko nie o PiS bo szarlejow od razu usuwam xD
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Mnichuy: Dawaj na lewicę albo na krula - wesoło chociaż będzie xD Bo póki nie przyjdzie jakiś kryzys to socjal będzie taki sam a może i większy. Przynajmniej nie przyłożysz ręki do dominacji PiSu i może pohamują ten autorytaryzm. Im więcej partii w Sejmie tym lepiej bo muszą iść na kompromisy.
  • Odpowiedz
@Mnichuy: Głosuj na PiS i nie słuchaj nienawistnej propagandy ludzi nienawidzących Polski. PiS to prawdziwi Polacy i wielcy patrioci. Tylko Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki są gwarancją silnej, bogatej Polski w Europie.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: no socjal będzie póki nie kryzys to prawda, za bardzo karmili tym elektorat.
Co do śmiesznego Korwina to też nad tym myślałem, ale dlatego wolę się najpierw spytać czy są poważne opcje
  • Odpowiedz
@Gensek: brzmi jak ironia więc nie usunę
@rencista: nie wiem czy ironizujesz jak kolega wyżej czy co. Też nie lubię demokracji, bo to iluzoryczna władza dla gminu, a technokracja wydaje się o wiele lepsza. Ale dopóki nie będzie kolejnej rewolucji, czy innej zapaści to pozostaje nam głosować, toteż szukam ciekawych opcji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Mnichuy: Ja byłem wielokrotnie wyborcą Korwina i w sumie nie żałowałem bo zawsze go fajnie posłuchać na odtrutkę dla pozostałych partii ale idea Konfederacji z nacjololo i Braunem to za dużo jak dla mnie. Gwiazdowski miał fajny program na eurowybory no ale zrezygnował z politykowania z powodu niskiego poparcia i braku struktur.
  • Odpowiedz
@Mnichuy: Był Gwiazdowski, z paroma niezłymi pomysłami, ale po wyborach zorientował się, że jego propozycje tego narodu nie interesują, więc odpuścił. Ja w tym momencie zagłosuję jakkolwiek, byle nie na partię rokującą szanse na koalicję z PiS. Prawdopodobnie na PO, bo wtedy będzie szansa na brak większości w parlamencie, i 4 lata względnej stabilności.

Jeśli PiS wygra, to szykuję się do opuszczenia tego kraju. Jeśli PiS wygra z większością konstytucyjną
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: no ja tak samo, sam Korwin pomimo głupot coś próbował ukręcić, ale związał się z półgłówkami czy oszustami, i to mi zaczęło w tej nowej partii przeszkadzać.
Gwiazdowski wypadał super, ale widać chłop wie że głowa betonu nie przebijesz
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: przeciwko pis też chciałem głosować, ale no wolę głosować na coś, zamiast przeciw. Chociaż wizja 60% dla tych #!$%@? mnie przeraża.
Gwiazdowski był super opcja, ale widać za mądry do polskiej polityki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GaiusBaltar: UK. Nie narzekam póki co, może wynajem mieszkania w okolicach Londynu jest dość drogi ale i tak zostaje mi więcej na życie i przyjemności niż w Polsce. Zbieram trochę grosza i może w przyszłości wyniosę się za zachód Anglii albo do Walii już na swoje mieszkanie bo z moimi zarobkami spokojnie dostanę kredyt na dom.
  • Odpowiedz
@Mnichuy: W obecnej sytuacji nie mam żadnej, absolutnie żadnej partii, z którą mam po drodze. Toteż głosowanie "za" po prostu odpuściłem.

W ankietach wyborczych wychodziły mi absurdalne wyniki, ze zgodnością na poziomie 29% z konfederacją i jednocześnie 28% z wiosną.
  • Odpowiedz
ale kompletnie nie mam na kogo.


@Mnichuy: znowu jakiś troll

ja też nie mam na kogo i co? głosuję na platformę bo na pis głosuje 6mln debili, według ciebie mam głosować na golonkę i #!$%@? jak nikt nie pójdzie do wyborów?
  • Odpowiedz
głosuję na platformę bo na pis głosuje 6mln debili


@jacieniemog28: a 6 mln ludzi glosuje na pis uzywajac argumentacji "na po glosuje x milionow debili" :D ci i ci debile no ale przynajmniej sie posmiac mozna.

@Mnichuy: w sumie do wyborow chyba jeszcze ta partia liroya sie gdzies porejestrowala
  • Odpowiedz