Wpis z mikrobloga

#polityka
Jestem w rozsypce jeśli chodzi o przyszłe wybory.
Byłem na każdych głosowaniach od kiedy dostałem prawa wyborcze i teraz też chce iść, ale kompletnie nie mam na kogo. Korwin połączył się z jeszcze większym szaleńcami, jak Braun który jest od strzelnic i kościołów, czy innych szarlatanow. PiS to koszmarek rządzony przez prezesa namaszczonego przez samego Jezusa Chrystusa króla wszechświata. Lewica mi się nie widzi bo może i z episkopatem powalczy, ale więcej socjalizmu i socjalu, więc podziękuję bo pracuje i nie pobieram zasiłków. PSL też nie bo nie korzystam z KRUS/ nie jestem rolnikiem, więc nie są w moim interesie. Wszelkie ruchy narodowe też nie, bo nie jestem narodowcem xD
Wiosna też podziękuję, kolejna mniejsza lewica.
PO już miało swoją szansę, nic ciekawego też nie było.
Zostało cokolwiek? A może sie mylę co do któreś partii? Mogę posłuchać, tylko nie o PiS bo szarlejow od razu usuwam xD
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DizzyEgg: ogólnie nie podoba mi się sytuacja polityczna, każdy mówi że coś da/rozda ludziom. Cholernie brak prawicowej ekonomii która stawia na kapitalizm, a lewicowych poglądach odnośnie życia, gdzie kler nie jest usytuowaną grupą czy praw do tabletki dzień po
  • Odpowiedz
Cholernie brak prawicowej ekonomii która stawia na kapitalizm, a lewicowych poglądach odnośnie życia, gdzie kler nie jest usytuowaną grupą czy praw do tabletki dzień po


@Mnichuy: Taka partia byla Nowoczesna
  • Odpowiedz
Lewica mi się nie widzi bo może i z episkopatem powalczy, ale więcej socjalizmu i socjalu, więc podziękuję bo pracuje i nie pobieram zasiłków


i tak strasznie cię boli że komuś w gorszej sytuacji życiowej/zdrowotnej/materialnej trochę by się ta sytuacja poprawiła podczas gdy ty prawdopodobnie nic byś nie stracił co xd

@Mnichuy:
  • Odpowiedz
@Chodtok: Jak to nie stracił? Socjal się bierze z eteru? Przecież wiadomo że to idzie z kasy podatnika. Niewiele widzę dobrego w rozdawaniu pieniędzy, zasiłek dla bezrobotnych? Roboty nawet takiej najgorszej jest pełno, ale lepiej dostać tanią kasę na gorzałę, darmowe mieszkania, 500 zł na dziecko, pełno bzdur dla leniwych i niezaradnych. Dla normalnie pracującego kop w dupę i tylko tyle mogę dostać

@progressive: On też ma anty
  • Odpowiedz