Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na tagu #trans zazwyczaj znajdują się wpisy jedynie o trans-kobietach (aka mtf - male to female). Takie dziewczyny mają w sumie sporo sympatyków co widać po postach tutaj czy na zagranicznych forach, gdzie ludzie nie wstydzą się mówić, że podobają im się trans-laski czasami nawet bardziej niż kobiety, którym natura nie spławiła psikusa z ciałem(mimo że uznają się bardziej za tych hetero). Jeżeli istnieją trans-kobiety, to istnieją też trans-faceci (aka ftm - female to male), o których wpisów ciężko się doszukać na tagu #trans jak się odnajdują w takim naszym chociażby wykopowym społeczeństwie. Muszę przyznać, że podobają mi się trans-faceci i bardzo często bardziej niż faceci z "prawidłowym" dla swojego umysłu ciałem. Stąd to porównanie z trans-kobietami. I... czuję się z tym dziwnie, jak jakiś fetyszysta choć pewnie to prawda trochę. Tylko tak jak ludzie bez problemu (mam wrażenie) mówią o zamiłowaniu do trans-kobiet i seksu z nimi i niektórym z nich się to podoba, tak mam wrażenie, że jak powiem trans-facetowi, że podobają mi się trans-faceci właśnie za to jacy są to będę w umyśle takiej osoby jakimś psycholem/debilem/creepem. I nie wiem zbytnio skąd mam wziąć odpowiedź czy tak jest czy nie oraz to jak jestem postrzegany mówiąc to. Mamy w ogóle na wykopie społeczność trans-facetów?

#gej #teczowepaski #lgbt

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 6