Wpis z mikrobloga

Tak, większość kobiet na Tinderku nie chce seksu, one serio chcą związków. A jak dają dupy przystojniakom to też po to, żeby ich skusić do związku


@RoastieRoast: Koledzy chady mówią jednogłośnie że te laski w ogóle nie chcą z nimi związku.
@RoastieRoast: Mój ojciec był zajety ogladaniem telewizji, przez całe życie nie zamieniłem z nim więcej niż "co w szkole? dobrze aha no to dobrze" aaa no i oczywiście przyłączał się do madki jeśli chodziło o jechanie po mnie bo bał się jej przeciwstawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RoastieRoast: Nom do tego moja madka jest wręcz szablonową narcyzką i borderką. Plus tylko taki, że wyrosłem w blackpillu (przez co wiele twierdzen blackpilla, ktore tuitaj uznaje sie za jakas prawde objawiona dla mnie to oczywistosci od zawsze) oraz chyba żadna próba manipulacji już mnie nie zaskoczy bo nikt tak nie manipuluja jak narcyzki i borderki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trend: serio to co trzeba zrobic zeby poruchac na tinderze? mam na mysli ons, fbw - fajne laski. Nie jestem typem przegrywa, wizualnie 7/10. Z imprez w klubach Smolna/Jasna, festiwale w polsce i europie zawsze wracam z wydekoltowana rakieta perwersyjnie ubrana w ponczochy / mini, top dekolt. Jak emka dobra i opatrznosc sprzyja to czasem nawet z wiecej nizz jedna. Kasy z programowania tez nie brakuje. A na tinderze, owszem seks