Wpis z mikrobloga

@martwa_religia: Jakoś ten "rak" w codziennym życiu mi nie przeszkadza. Ktoś mi każe iść do kościoła? Jeśli jest święto, to nie muszę go obchodzić. Zresztą na całym świecie są jakieś religie od zawsze były, są i będą, nie zależnie czy ty i twój kolega będziecie mieli ból dupy o krzyż. Zamieszkajcie lepiej w szałasie gdzieś na zadupiu bez żadnych krzyży i innego "raka".

Nie jestem wierzący, ale też nie rzucam
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: nikt sie nie #!$%@? o krzyze w kościołach i w domkach tylko w instytucjach publicznych. Jestem obywatelem tego kraju i nie zamierzam mieszkać w innym miejscu, ale moge Ci poradzić ze państwem koscielnym jest watykan i tam krzyze maja prawo wisiec gdzie sie komu podoba, a i wiek przyzwolenia seksualnego do niedawna byl całkiem niski wiec jesli jestes ksiedzem to lepiej nie znajdziesz. W #!$%@? mam lgbt czy jak
  • Odpowiedz
@martwa_religia Śmieszą mnie tacy pospolici ludzie, uważający się za nie wiadomo kogo i mówiący coś jest rakiem, a co nie. Religia sama w sobie jest szkodliwa, bo można łatwo kogoś zmanipulować np: w sektach itp, ale istnieją osoby, które dzięki właśnie religii mają siłę do życia w trudnych sytuacjach życiowych ( bieda, choroba itp, wiara daje im nadzieje na lepsze jutro). Nie mówię tu o księżach czy kościele, ma myśli ludzi
  • Odpowiedz
@martwa_religia: No, a już myślałem. Jednak jesteś w miarę normalny... Już przestańcie pie*dolić o tych podatkach ( oo moje podatki, tu, moje podatki tam) Na utrzymanie więźniów i inne gówna tez idą podatki, nie tylko twoje.
  • Odpowiedz
nikt sie nie #!$%@? o krzyze w kościołach i w domkach tylko w instytucjach publicznych


@martwa_religia: Własnie o tym pisałem. Religia jest uniwersalna i każdy może wykorzystać na swój sposób. Inni będa chcieli dobrze, a inni na odwrót.
  • Odpowiedz
@martwa_religia: Jak chcecie coś z tym zrobić, to idźcie do konkretnego celu, a nie opluwacie wszystkich dookoła Jak to ma miejsce w lgbt ( nie wszyscy oczywiście).

Ludzie śmieją się z tekstu" kiedyś to było" a ku^wa kiedyś naprawdę było lepiej, niż jest teraz. Jedno wielkie gówno.
Niech atomówka jebnie albo coś i wszyscy będą szczęśliwi, żadnych zmartwień.
  • Odpowiedz
@Mr_Squno: najwidoczniej nie jestes zaznajomiony z takim terminem jak metafora, ktora w tym przypadku, sadzac po starym polskim powiedzeniu "uderz w stol a nożyce sie odezwą" byla celna.
Nie cumplu, religie nie sa szkodliwe o ile ich wyznawcy zachowują zdrowy rozsądek, szkodliwi sa ludzie ktorzy chca wepchnac innym swoje poglady. A co do Twojej miotaniny o skrajnym ubóstwie, mysle ze takiej osobie bardziej niz krzyz w sali sejmowej pomogly by
  • Odpowiedz