Wpis z mikrobloga

To bardzo łatwa sprawa. Wszystkich na odizolowaną wyspę, co miesiąc trochę jedzenia i niech robią co tam chcą.


@Mr_Squno: a ten wyjazd ufunduje Bill Gates żeby już nie obciążać podatników. Kapitanem zaś tego statku bedzie Jerzy Urban. Tak będzie
  • Odpowiedz
Kto by pomyślał, że w katolickim kraju są krzyże


@Mr_Squno: Kto by pomyślał, że w tym kraju jest rozdział kościoła od państwa.
Btw, może se wejść jakiś rodzic i powiesić w klasie półksiężyc?
Co wy tam ćpiecie w tych kościołach?
  • Odpowiedz
@Dzieban: oprocz maratonow dolicz, kolarstwo, mecze gier zespołowych, koncerty i resse imprez masowych. Ale nie bede Ci podpowiadal, moze sam znajdsiess różnice miedzy tymi wydarzeniami a demonstracjami religijnymi xD
  • Odpowiedz
@Dzieban: a ponadto kolego zapewniam Cie ze nikt tu nikogo nie zaszuwal xD ani w przeciwienstwie do Ciebie nie stosował bezpośrednich inwektyw, a nasza konwersacja jesli sie przyjrzyjysz polegala na szczerej wymianie pogladow i probie zrozumienia 2 strony. Czego z reszta i Tobie z calego serca życzę
  • Odpowiedz
@Dzieban: no z perspektywy blokowania ruchu na pewno. Mysle w takim razie ze mozemy doliczyć wypadki, obchody swiat panstwowych i wizyty przedstawicieli inych państw. W takim razie wiec jako biedak umysłowy pokornie przjmuje fakt ze Twoje racje sa dogmatem a moje sa nic nie warte xD dobranoc kolego xD
  • Odpowiedz
@martwa_religia: Fajnie, że w końcu się przyznałeś. Bo już myślałem, że będziesz próbował dalej bronić swojego debilnego argumentu zamiast od razu przyznać się do błędu. Chociaż tyle, dobranoc.
  • Odpowiedz
@Dzieban: jeszcze tylko nadmienie ze slowo fajnie nie figuruje w slowniku jezyka polskiego jest zwrotem potocznym zaczerpniętym z języka niemieckiego, którym zakladam gardzisz. I taki swiatly czlowiek uwazam powinien znac i stosowac dziesiatki zamiennych wyrazów niz stosowac jakies niemieckie zapozyczenia
  • Odpowiedz
@martwa_religia: Jak już brakło ci argumentów i podjąłeś ten temat to zaznaczę tylko, że znacznie poważniejszym błędem od użycia słowa potocznego na wykopie jest pisanie bez polskich znaków (te takie śmieszne kreseczki w np. Ą czy Ę) a co gorsza ich wybiórcze stosowanie co właśnie czynisz. Nie wspominając już o znakach interpunkcyjnych.

A nie wiem skąd wzięta sugestia o tym, że gardzę językiem niemieckim jest doprawdy żenująca.
  • Odpowiedz