Wpis z mikrobloga

@Kic3k: w androidzie jak wejdziesz w kontakt to masz zakładkę rejestr połączeń i historię chyba od początku, w ios jest tylko ostatnie, chyba że jest to gdzieś ukryte.
@TenNorbert: Ja widzę wszystkie połączenia z danego dnia (z dzisiejszego), z poprzednich dni jeśli było ich więcej to masz przy danej osobie w nawiasie ilość połączeń: na przykład„nazwa kontaktu (3)” co znaczy ze były pomiędzy wami 3 połączenia. Wtedy klika się w prawym rogu w „i” informacje i tam wyświetlane jest jakie były przychodzące jakie wychodzące i ile trwały i o której godzinie były realizowane.
@TenNorbert: Kliknij info z tego numeru z 12.07.2019. Pokazujesz info z 15.06 gdzie miałeś jedno nieodebrane połączenie i wszystko działa. 12.07 masz np (4) w nawiasie wiec w info będą 4 informacje z tego dnia ;)
@TenNorbert: Ja Ci tylko mówię jak to działa i na ten moment inaczej nie będzie, chyba, że zrobili z tym coś w iOS 13. Mi akurat nie jest potrzebne wiedzieć o której godzinie dzwoniłem do kogoś miesiąc temu i ile trwała wówczas rozmowa. Dla mnie jest okej ale jeśli potrzebujesz takich szczegółowych informacji no to na ten moment działa to wyłącznie w ten sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°