Wpis z mikrobloga

To jednak trochę mało na 4-krotnego mistrza świata dysponującego bolidem, który jest w pewnych aspektach lepszy od dominującego Mercedesa. On w poprzednim roku powinien zdobyć tytuł a w tym go dzielnie bronić a jest zupełnie odwrotnie...
Ile Vettel miał przewagi nad Bottasem w momencie kiedy wyprzedził go Hamilton? Gdyby od razy ściągnęli go na wymianę opon to nie miałby szans na walkę o 3 miejsce?
@erb0: o proszę, uderz w stół a nożyce się odezwą.
Wyjaśnij w takim razie.
Napisz pls dla odmiany jakiś konkret a nie to co zwykle.

@michalmt: to nie był jego najlepszy wyścig ale już po zepsutych kwalach było wiadomo, że nic z tego nie będzie. Jego jedyną szansą był start. Bolid nie jest dominujący nawet na Spa, było to widać w wyścigu. Gdyby nie VET to HAM by dogonił LEC
Weź typie ty już #!$%@? stąd. Właśnie na tym polegała pomoc Vettela - na szybkim przepuszczeniu Leclerca i blokowaniu Hamiltona w momencie kiedy każda sekunda się liczyła.


@warrengda: To napisz maila do Ferrari, wyjaśnij im że są w błędzie, bo oni mówili co innego XDDD
masz frajerze, Leclerc i mechanicy wskazują na Seba jako współautora sukcesu.

Pewnie nie mają racji, co nie.


@snieznykoczkodan: Dyskusja z tobą "frajerze" nie ma sensu, bo nie umiesz nawet czytać.
Nigdzie nie napisałem ze drugi samochód nie był współautorem wygranej,
napisałem że nie na tym polegała jego rola, co ty sugerujesz w swoim wpisie.
I nie jest to tylko moja opinia, ale opinia Ferrari i każdego kto ma mózg.
@erb0: czyli jak zwykle nie napisałeś nic poza inwektywami.
Typowy erbo jest typowy: nie umiesz czytać, dyskusja z tobą nie ma sensu itd.
Jak tam w szkole? nowy rok szkolny zapowiada się ciekawie?

Jego rola polegała na powstrzymaniu Hamiltona. Jego wcześniejszy zjazd wytrącił mercowi broń w postaci undercuta, po którym wyścig byłby skończony. Spowodował jednocześnie, że Seb znalazł się przed Hamiltonem. HAM musiał więc stracić czas przy jego wyprzedzaniu. Tak się
Cichy bohater wyścigu ale janusze będą na niego pluć bo bierze tyle milionów i nie wygrywa z Hamiltonem.


@snieznykoczkodan: Myślę, że temat jest trochę bardziej skomplikowany. Owszem jest beka z Vettela, ale całkiem uzasadniona. Gość jest 4-krotnym mistrzem świata, a swoją własną dyspozycją został sprowadzony do roli giermka jakiegoś gówniarza, który jeszcze wyścigu nie wygrał. Dodając do tego tuzin innych sytuacji, reputacja Vettala mocno podupada.
@barystoteles: kto mógłby rywalizować z Laclerciem z obecnej stawki. Tylko Verstappen i Hamilton o ile otoczenie by mu sprzyjało.

Vettel nie czuje się dobrze w obecnym bolidzie, charakterystyka zdecydowanie sprzyja Charlesowi o czym wielokrotnie mówił. Na początku sezonu każdy wróżyl mu sromotne lanie a puki co robi swoje.