Wpis z mikrobloga

@uwielbiamnalesniki: Ja mam dwie pary i ogólnie polecam.
W tej cenie są dużo lepszym wyborem niż napogloves i podobne twory z plastikowej skóry. Ta w kalcie jest dosyć miękka i po czasie się patynuje, ale bardzo szybko też reaguje na wodę i na rękawiczkach widać każdy jej wpływ. Można wybrać czym rękawiczki mają być wyściełane co jest fajną opcją.
Rozmiarówka jest bardzo rozległa i polecam się jej trzymać, a najlepiej jest
@uwielbiamnalesniki: Każda dobra skóra będzie reagować na wodę. W rękawiczkach będzie to tyle bardziej widoczne, że są one ciągle narażone na kontakt z nią (śnieg, deszcz, czego nie dotkniesz to jest mokre). A woda później objawia się takimi plamkami i zaciekami, które pokazują na ile rękawiczki były zanurzone. Trzeba od czasu do czasu o tę skórę zadbać i dać jej się suszyć naturalnie (nie na grzejnikach) i będzie okej, no ale
@uwielbiamnalesniki: Mam jedną parę z jelenia z kaszmirem, ciepłe, super przyjemne. Rozmiar wyznaczony przez metodę podaną na stronie okazał się dobry, ewentualnie mógłbym rozważać rozmiar większe gdybym miał zamiar wykorzystywać rękawiczki do większej aktywności. Co do kroju to jest dobry, jednak jest jedna rzecz która może niektórym przeszkadzać, jako że nie ma ściągacza to w przegubie rękawiczka jest dość szeroka.