Wpis z mikrobloga

Sam bym nie poszedł nawet na takie głosowanie, co za różnica, 18% czy 17%, niech zrobia głosowanie za zniesieniem dochodowego i wtedy się przekonajmy, kto jak zagłosuje. Dla pracownika zarabiającego 7 000 zł brutto, ten 1% to jest kwota rzędu 40 zł, zdajesz sobie sprawę, nie?


@KlapekApokalipsy: #!$%@? jaki fikołek. Jesteśmy za obniżeniem podatków ale jak jest głosowanie w sprawie obniżenia podatków to nie przyjdziemy bo za mało obniżyli.

A skąd
  • Odpowiedz
@Morf: Nie jesteśmy za obniżeniem podatków tak po prostu, jesteśmy za zmianą systemu prawnego, podatkowego. To zupełnie coś innego, ja jestem za tym, aby przewrócić świat podatkowy do góry nogami a nie, żeby je obniżać o 1, 2 czy nawet 5%. Trzeba je obniżyć o 40% najmniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Morf Widzę, że trafił się wykopowy ekspert. xD xD Najpierw dowiedz się jak wyglądają projekty zmieniające inne ustawy, zanim się wypowiesz.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morf: @musztym: Fajnie argumentujecie swoje stanowisko: sekciarze, fikołki XD
Tak jak napisał @KlapekApokalipsy , same obiecanki -1% PIT to trochę mało. Michalkiewicz wielokrotnie wspominał, że trzeba by pozbyć się biurokracji. No ale to przecież niemożliwe, mokry sen Korwinistów itede ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konfederaci chcieli upchnąć do Sejmu projekt anty447 od Michalkiewicza i gówno z tego wyszło, bo Kuchciński tupnął laską. Myślę, że bardzo podobnie byłoby
  • Odpowiedz
Widzę, że trafił się wykopowy ekspert. xD xD Najpierw dowiedz się jak wyglądają projekty zmieniające inne ustawy, zanim się wypowiesz.


@Volki: wiem jak wygląda i umiem go nawet znaleźć http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=3714 a nie pierdzielić "ale to napewno nie obniża podatków tylko bóg wie co robi". Ustawa ma całe 4 strony, nie jest skomplikowana napewno sobie poradzisz z jej zrozumieniem.

same obiecanki -1% PIT to trochę mało.


@muzzykalny: no i co z
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
co ma piernik do wiatraka?


@Morf: Przecież to też było konkretne głosowanie nad konkretną ustawą, a nie, czekaj, przecież została zdjęta z porządku obrad ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mieliśmy nawet okazji się przekonać, jak pójdzie to głosowanie, bo przecież żadnych roszczeń nie ma XD Podałem to jako przykład, jeśli Ci nie pasuje, podaj lepszy

jeszcze zacznij o rozbiorach pierdzielić

A co do tego, o czym
  • Odpowiedz
Ta ustawa #!$%@?ła większe opodatkowanie, wykopowy eksporcie.


@Volki: ty jesteś niedorozwiniety czy poprostu nie umiesz czytać i myśleć? Ta ustawa nie zmienia limitu składek na ZUS. Podlinkowalem ja wyżej. Wklejony przez ciebie wpis na Twitterze też nie mówi o tym że ta konkretną ustawa znosi limit ZUS tylko że PiS chce to zrobić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Morf Tam było chyba kilka ustaw do przegłosowania xD xD W tej konkretnie Wilk powołuje się na podwyższenie podatku w innym miejscu.

Nie będę teraz analizował projektu ustawy, bo ty sobie coś ubzdurałeś xD
  • Odpowiedz
Tam było chyba kilka ustaw do przegłosowania xD xD W tej konkretnie Wilk powołuje się na podwyższenie podatku w innym miejscu.


@Volki: "Tam"? Czyli gdzie? OP wrzucił obrazek z jednego głosowania. Mówimy o jednym konkretnym głosowaniu i jednej konkretnej ustawie obniżającej podatki.

Nie będę teraz analizował projektu ustawy, bo ty sobie coś ubzdurałeś xD


XDDD to po co bronisz głosowania i stanowiska Konfederacji jak nawet nie wiesz co było głosowane????
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ten wpis nie jest o roszczeniach żydowskich


@Morf: Te roszczenia i ustawę przeciwko nim pisałem jako przykład projektu, który popierała Konfederacja i była gotowa wnieść do Sejmu. Ale dobra, nie chcesz do tego wracać, okej.
@MichalLachim: dwóch co głosowało "za" byli wcześniej związani z Kukiziątkiem. Może jest coś na rzeczy, może nie, nie mnie oceniać. Musiałbyś się ich zapytać
  • Odpowiedz
  • 0
@MichalLachim W Sejmie jest jedynie koło Konfederacji, które było na potrzeby kampanii do wyborów do PE - każdy głosuje wg programu swojego ugrupowania, ale działa na rzecz wspólnych postulatów.

Korwin chce tworzyć odrębne koło po wyborach, aby uniknąć właśnie takich sytuacji. Do tego czasu funkcjonuje dalej ich koło.
  • Odpowiedz
  • 0
@Morf Albo się douczysz czytać ze zrozumieniem, albo nie pisz do mnie.

Tam w Sejmie, a gdzie? xD xD xD xD

Jasno napisałem, że skoro projekt ustawy może zmieniać różne ustawy, to w jednym miejscu może podwyższyć, a w drugim obniżyć, stąd mój komentarz. Doucz się języka polskiego.

Gdybym bronił, to bym napisał, że dobrze zrobili. Warto poczytać kilka książek, to może przyzwoisz kilka polskich słów.

Dodałem ci wytłumaczenie Wilka, bo to
  • Odpowiedz