Wpis z mikrobloga

Czytając czasem co ludzie z tagu #przegryw piszą nie da się stwierdzić nic innego niż... Że faktycznie jesteście #!$%@?. Nie dlatego, może macie 174, nie macie szczęki chada. Jesteście #!$%@?, bo za swoje niepowodzenia obwiniacie innych. Rozumiem, że część z Was mogła mieć w życiu ciężko, patologie w rodzinie itd. Ale na wiele rzeczy macie wpływ, możecie zmienić swoje życie, swoje nawyki, zacząć uprawiać sport, znaleźć sobie jakieś ciekawe hobby. Chociaż najbardziej mnie #!$%@?, że z jednej strony żalicie się, że jesteście sami i żaden #rozowypasek Was nie chce, a z drugiej cały czas mówicie, że wszystkie to tylko dają dupy na prawo i lewo. Co tam, że to ich cialo i ich sprawa, przecież Wam się należy, a one są podludziami
  • 14
  • Odpowiedz
  • 3
@JestemBoTak nie mówię teraz o ludziach z depresją, jeśli do tego pijesz, bo tacy powinni po prostu iść na terapię i życzę im zdrowia, ale taki jest obraz, że chcą wszystkiego, nie dając nic od siebie
  • Odpowiedz
Jesteście #!$%@?, bo za swoje niepowodzenia obwiniacie innych.


@piqtrek: nie #!$%@? normiku. W moim przypadku za moje niepowodzenia bezpośrednią winę ponoszą inni. A dokmładnie dwójka śmieci ludzkich na wyrost nazywających się moimi "rodzicami", którzy swoimi działaniami zniszczyli mi psychikę i uniemożliwili jakąkolwiek socjalizację. To ścierwo nigdy nie powinno zostać dopuszczone do jakiegokolwiek kontaktu z dziećmi.

Ale na wiele rzeczy macie wpływ, możecie zmienić swoje życie, swoje nawyki, zacząć uprawiać sport,
  • Odpowiedz
Ale na wiele rzeczy macie wpływ, możecie zmienić swoje życie, swoje nawyki, zacząć uprawiać sport


@piqtrek: od półtorej roku nie mam przerwy od siłowni

znaleźć sobie jakieś ciekawe
  • Odpowiedz