Wpis z mikrobloga

@uzytkownik4: najlepsze jak sobie uświadomisz że większość facetów w długoletnich związkach wali bo żony im nie dają bo babom się nie chce sexu w długoletnich związkach, większość 40 Latków to sflustrowani masturbacji i tak do śmierci FAP FAP
  • Odpowiedz
@steppenwolf90: no, jest, dlatego właśnie ludzie żyją latami bez sexu, a w pracy #!$%@?ą kumplom jak i kogo by wyruchali Bycie facetem to w sporej ilości przypadków bycie kochającym mężem walącym do szczupłych ładnych dup w czasie jak żona śpi lub bierze prysznic Po kilku miesiącach względnie latach sex to max 1 w miesiącu jak masz szczęście
  • Odpowiedz
@steppenwolf90: poznałem już w życiu setki facetów, a po dzieciach to już w ogóle zapomnij, sex to jak będzie chciała kolejne, sam jestem przerażony jak wygląda życie ludzi, baby to nieczułe samolubne lochy rozpłodowe Gdyby miały parcie na sex jak faceci to świat by wyglądał zupełnie inaczej
  • Odpowiedz
ważniejsze jest ciepło rodzinne według mnie


@steppenwolf90: no ważniejsze, ale dlatego tyle ludzi pije, płaci Roxom, fantazjuje i placze, inaczej każdy brałby rozwód i miał #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz