Wpis z mikrobloga

MSI B450 gaming pro carboon - ma ktoś z ryzenami 3000? to jest dramat z tymi płytami, jedyna rozsądna płyta na B450 i ma problemy z ryzenami 3 :/ - ma ktoś i działa?;] to jest topkek, że nowy build, bios beta i ludzie mają jakieś problemy xD xD xD.

#amd #komputery
  • 9
  • Odpowiedz
@Voytex: taki tnz. jaki? xD pytałęm o tą MSI, ale Gigabyte biorę pod uwagę, te MSI możę i fajne, ale sound chip jest dziadowski - niby można brać kartę na PCI, ale to coraz więcej kosztów xD.

Ogólnie dobra płyta na Z390 jest tańsza niż te z B450/X470, o X570 nawet nie mówię.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Też mam tą płytę, ale póki co z modelem 2600X, jeśli będę zmieniać procesor to już pewnie z wyższej serii. Co do układu dźwiękowego, mimo że lepszy niż w tańszych modelach - i tak będzie słabszy niż niewbudowany układ dźwiękowy. Pewnie lepiej wyjdzie zakup tańszego modelu płyty głównej i dokup przykładowo zewnętrznego układu dźwiękowy, karty dźwiękowej PCI.
Choć i tak jak widzę po debiucie nowszych Ryzenów - fajne płyty nie
  • Odpowiedz
@triliamsa: to wszystko się zgadza, nawet z tymi Ryzenami 2, ale zamiast iść w górę, to idę w dół xD xD, niedługo okaże się, że X1700 też daje radę (w co nie wątpię, ale nie po to chcę coś dobrego), do tego problemy z biosami i stabilnością trochę mnie bolą w tym wszystkim :/.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Dla mnie ten model płyty nieźle się sprawdza, ale głównie był wybrany bo ma lepsze sekcje zasilania oraz moduły bezprzewodowe - tak to by inne modele się rozważyło. Starsze ryzeny 1 już się mniej opłacają, dlatego ryże 2 były dla mnie wyborem rozsądnym. Nowe modele co debiutowały są fajne, ale fakt kłopoty po premierze i komplikacje w działaniu trochę zniechęcają. No i praktycznie tylko minimalnie podkręcają jeśli ktoś ma to
  • Odpowiedz
Btw; Pro carbon ac ma alc 1220 nigdzie nie znajdziesz lepszej integry nawet z390 niektóre mają gorszego 892


@Faq113: o tym wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ogolnie zobacze, pojutrze mi ram przychodzi, g.skille 3600, zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz