Wpis z mikrobloga

Witajcie słoneczka! ()
Chce bardzo, ale to bardzo podziękować wczorajszej ekipie już z WIKOPICKY.SK za tego cudownego urodzinowego #nightdrive! Dziękuję za torta, za perfekcyjnie zaśpiewane Sto Lat, za cudowne prezenty, w tym ten samochód, abym już nie musiała jeździć na własne najty na krzywy ryj XD
Dla takich momentów wiem, że to nie tylko portal że śmiesznym obrazkami, ale też moi cudowni koledzy, którzy świętuja że mną moje urodziny, łącząc przy tym nasze pasję. Jesteście na prawdę cudowni i cieszę się, że zechcieliście świętować że mną moje urodzenie. Jesteście na prawdę wspaniała społecznością. Dzięki Wam te urodziny na pewno będą niezapomniane! Za to bardzo dziękuję!
Teraz pora odpocząć trochę od najtow, bo w końcu musi człowiek też oetchnąć, ale możecie być pewni. Wrócę z #!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


Mam nadzieję, że oznaczyl an wszystkich, jeśli nie proszę się dopisać :)
Przy okazji wrzucajcie zdjęcia jakie macie z wczoraj :) BYLE NIE MOJEJ TWARZY XD

#najtdrajwbajmajka #nightdrive #katowice #slask #slaskiewykoppiwo #silesianightdrive #samochody #motoryzacja #trocheruchuwkatowicach #gliwice
piatydzienmiesiaca - Witajcie słoneczka! (。◕‿‿◕。)
Chce bardzo, ale to bardzo podzięk...

źródło: comment_CaZEr28FZNaUflH2CdMcL2Zjlx52RyJj.jpg

Pobierz
  • 119