Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy pomocy bo coś zepsułam. Dziś uruchomiony i skonfigurowany #xiaomi redmi note 7 po włączeniu zainstalowałam parę aplikacji, zalogowałam itp. dopiero potem poprzez aplikację systemową (przenoszenie danych) dokonałam transferu że starego telefonu. Przed dokonaniem transferu danych że starego telefonu (redmi 3s) usunęłam te apki, które poinstalowalam na nowym. No i po zakończeniu transferu poznikały mi ikonki aplikacji z ekranu głównego :( aplikacje są w systemie, można je uruchomić z poziomu sklepu Play ale nie widzę ich ikon. Uprawnienia tych aplikacji do tworzenia skrótów były w trybie powiadamiaj, zmieniłam na zezwol i każda apke uruchomiłam ale tylko dwie aplikacje stworzyły skrót, na resztę nie zadziałało. Można coś zrobić żeby powyciągać skróty czy zostaje tylko reinstalacja aplikacji? #telefony #smartfon #android #miui
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZdarzaSie: poddałam się i reinstalowałam wszystkie te apki xd problem jest w tym ze w miui nie ma łatwego dostępu do siatki aplikacji jak na przykład w samsungach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZdarzaSie: ale po twoim komentarzu zrestartowałam i przywróciło mi jeszcze jakieś apki które poznikały i tego nie zauważyłam xd dzięki za poradę, w sumie nie pomyślałam o najprostszej rzeczy xd