Wpis z mikrobloga

Wszyscy tutaj psioczą na #cyberpunk2077 i skazują grę na porażkę, a tymczasem w niewielkim studiu HYPIXEL (tworzących najpopularniejsze mapki i mody do #minecraft) powstaje gra mogąca w dniu premiery zmieść wszystko na rynku. Mowa oczywiście o grze HYTALE.
Jak wszyscy dobrze wiemy, minecraft w 2009 roku był ogromnym fenomenem i do dziś udało mu się zebrać w okół siebie potężne grono graczy. Jednakże mimo ogromu aktualizacji oraz dodawanej zawartości Minecraft zdaje się być powoli grą przestarzałą i na nic jej RTX i inne graficzne ulepszenia. To co wielu graczy chciałoby w minecrafcie to możliwość wzięcia udziału w przygodzie, zwiedzania tajemniczych lochów, a nawet rozwinięcia aspektów RPG. To wszystko ma zagwarantować powstający HYTALE, który wśród swojej społeczności zdołał przypiąć sobie łatkę z napisem MINECRAFT 2.0

Co gra zaoferuje?

- Tryb przygody (Pełnoprawną FABUŁĘ, questy, budowanie, surowce, zwierzęta, potwory, lochy, dungeony, a nawet rozbudowane biomy)
- Tryb kreatywny (rozbudowane serwery, możliwość skrytpowania na bieżąco, udostępnione narzędzia dla developerów, wsparcie dla modderów, pozwala nawet stworzyć własne moby, animacje, czy skrypty na serwerach. Chcesz stworzyć Dungeon Crawlera, strzelankę, sapera, a nawet Diablo w Hytale? Proszę bardzo!)
- Wsparcie dla modów
- Stale powiększająca się zawartość gry

I wiele innych rzeczy

Obecnie zwiastun na YT przekroczył 50 mln obejrzeń, jak to możliwe, że na mirko nic nie słychać o tej grze?

Tutaj zwiastun
Jak prezentuje się klimat/atmosfera gry

#hytale #pcmasterrace #gry #minecraft #ps4 #
ponerLokej - Wszyscy tutaj psioczą na #cyberpunk2077 i skazują grę na porażkę, a tymc...

źródło: comment_KGsA79SYGSNNjubADVcVAkU8Tvf1vOU4.jpg

Pobierz
  • 16
@ponerLokej: bo:
-wieści o tym za wiele nie ma, jeden trailer i to by było na tyle w mediach
-z tego co pokazują na stronie wynika tyle, co nic (bo już nie raz rynek widział takie obietnice a guzik z tego wyszedł)
-robi to banda randomów bez kapitału (tak to widzi przeciętny odbiorca)
-było nie było, produkt jest raczej z kategorii niszowych, patrzysz na to i myślisz "wow, kolejny mod do
@ponerLokej: Gra zapowiada się bardzo fajnie i ustawia się na niezłej pozycji względem Minecrafta, gdy dorzucimy do tego wsparcie dla modów, to może zamieszać, a samo community stworzy masę nowych trybów, przedmiotów itd. Hytale jest dla mnie takim połączeniem Minecrafta z Terrarią, gdzie moglibyśmy progresować wraz z pokonywanymi bossami, dlatego śledzę od dawna i liczę, że wyjdzie z tego coś dużego i ambitnego.
@vieniasn:
Oj nie zgodzę się i to z wielu powodów: mody ściągają się automatycznie przy wejściu na serwer i modyfikuje się sam serwer a nie klienta. Jest to uznawane za osobną instancje gry. Możesz tworzyć w tym wszystko jak w Robloxie bez potrzeby wysyłania wszystkim paczek modów do instalacji a sam content Vanilla jest większy niż Minecraft ma obecnie po 10 latach xD Wejdź sobie na Hytale.com i zobacz co twórcy
@teluch: Wieści są, wystarczy śledzić stronę Hytale.com
- Bez kapitału? Dostali kasę i oficjalne wsparcie wydawnicze od RIOT Games (tych od League of Legends)
- Może takie sprawiać wrażenie, ale z tych wszystkich gier ta jest największa i ma największe szanse na wstrzelenie się w rynek. Zwłaszcza, że to co mogą zapewnić mody, może sprawić, że gra stanie się jedną rewolucyjną platformą z własnymi minigierkami i zapleczem modderskim. TO już nie
@Ravelin: No dokładnie, mnie tylko martwi to, że głównie pokazują zawartość gry a nie pokazują właściwego gamplaya. Jednakże jeśli wierzyć zwiastunowi to jest on w porządku (szczególnie kombat, któryw ydaje się bardziej dynamiczny i zręcznościowy)
@vieniasn: Mocno śledziłem ten projekt do czasu, gdy zaczęli wydawać co tydzień praktycznie te same informacje. Był bardzo duży hype, który trochę już opadł. Czekam, aż pokażą gameplay. W jednym z wywiadów powiedzieli, że przerosła ich popularność gry i chcą wszystko jeszcze lepiej dopracować.
Nie dziwię im się, teraz każdy patrzy im na ręce.
@sodomek: Minecraft Dungeons to będzie takie "diablo" w świecie Minecraft, co jest głupie, bo właśnie to co gracze oczekiwali po następnych update'ach minecrafta (lepsze jaskinie, dungeony, fabuła, lepsza kesloracja) wrzucili kuźwa w osobną grę xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wrzucili kuźwa w osobną grę xD


@ponerLokej: widzę że masz dokładne dane co się bardziej opłaca. Zrobienie Minecraft Dungeons osobną grą jest dobrym ruchem. Sam jestem jednym z tych których boom na Minecrafta ominął, byłem czym innym w tym czasie zajęty i na dobrą sprawę MC całkowicie jest mi obojętny. Stąd cieszy oddzielny tytuł w który z chęcią zagram i może ta gra mnie przekona żeby dać szansę samemu MC. Gdyby