Wpis z mikrobloga

Polecacie jakieś miejsca gdzie można kupić mangi cyfrowo? W Polsce da się kupić mangi w cyfrze w ogóle? Jakie są zagraniczne źródła najlepsze dla takich rzeczy.

Ewentualnie jeśli nie tłumaczenia oficjalne od dystrybutora to jak wypadają tłumaczenia fanowskie? Wiem, że w niektórych przypadkach fanowskie tłumaczenia są dużo lepsze niż oficjalne (szczególnie się to zdarza często w przypadku gier z azji). Jakieś spoko źródło takich mang? Zależy mi głownie na jakości.

#manga #chinskiebajki
  • 8
Ostatnio Yatta wprowadziła swój reader z mangami, gdzie płacisz za jeden tytuł. Waneko swojego czasu też miała kilka swoich mang do kupienia na Google Play. Ale ja nie polecam, bo te cyfrowe mangi są prawie w takiej samej cenie co fizyczne tomiki i nikt nie wprowadził możliwości abonamentu (tak jak np. na netfliksie czy crunchyrollu).

Fanowskie tłumaczenia nigdy nie będą lepsze bo powstają bez konsultacji z autorem.

Z nielegalnych źródeł polecam apkę
Ale ja nie polecam, bo te cyfrowe mangi są prawie w takiej samej cenie co fizyczne tomiki i nikt nie wprowadził możliwości abonamentu (tak jak np. na netfliksie czy crunchyrollu).


@kjut_dziewczynka: Nie cierpię abonentowych usług. Zazwyczaj niosą ze sobą spore ograniczenia.

Ostatnio Yatta wprowadziła swój reader z mangami, gdzie płacisz za jeden tytuł. Waneko swojego czasu też miała kilka swoich mang do kupienia na Google Play.


Rozumiem, że dostęp do mangi
@Kryspin013 Może spróbuj sformułować swoje pytanie inaczej, bo już nie wiem czego ty oczekujesz xd chcesz sobie pobrać przetłumaczoną mange? To wchodzisz na bakaupdates (sory, mangadex już tego nie podaje xd), patrzysz kto tłumaczy i ściągasz od nich