Wpis z mikrobloga

Nie tylko moderacja Wykopu ma downa. Także redaktorzy CD Action. Dostałem bana od nijakiego spikaina. Za co? Za to, że pod tą notką prasową
https://www.cdaction.pl/news-57799/kompozytor-muzyki-do-serii-the-elder-scrolls-oskarzony-o-gwalt.html
przytoczyłem definicję prostytucji.

Prostytucja, pot. nierząd – świadczenie usług o charakterze seksualnym, polegających zwykle na odbywaniu stosunku płciowego w zamian za pieniądze lub inne korzyści. Prostytucja bywa opisywana jako świadczenie usług seksualnych lub seks komercyjny; określana bywa też jako najstarszy zawód świata.


Jakaś laska w zamian za posadę dawała dupy Jeremiemu Soulowi, została zwolniona i po dziesięciu latach ogłosiła, że została zgwałcona. W sumie miała rację, jeśli umawiamy się z kobietą, że za stosunek dostanie określone wynagrodzenie a potem jej nie płacimy to można to uznać za gwałt. Nie zmienia to jednak faktu, że się prostytuowała.

#gry #metoo #cdaction #gwalt #prostytucja #seks #jeremysoule
PanDzikus - Nie tylko moderacja Wykopu ma downa. Także redaktorzy CD Action. Dostałem...

źródło: comment_krLZ5Z4zEczKxRp7piE0cV3GJWWPVvij.jpg

Pobierz
  • 4
@PanDzikus: ja na ich forum dostałem ostatecznego bana, ostrzeżenie po ostrzeżeniu. Nawet nie kryli się z tym, że mnie nie lubią i chcą się pozbyć. Raz w temacie z pytaniami do moderatorów 3 osoby sobie śmieszkowało, ja byłem 4 i co? Tylko ja dostałem ostrzeżenie.