Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow

Wpis @Lubietulicpieski__ nie zdobył spodziewanej popularności, Mircy zaczęli ci wytykać brak logiki i doszukiwanie się problemów tak gdzie ich nie ma... jaka ty biedna jesteś bo kręcąc dupką w popularnej drużynie WCALE nie jesteś popularna i WCALE nie próbujesz dowartościować się... oczekiwałaś pogłaskania po główce i przytakiwania jaka to jesteś biedna i ci ludzie źli i nie dobrzy, ale nie... tu jest wykop i musisz pokazać dupę (tak jak to robisz na żywo) żeby zlecieli się spermiarze nie widzący manipulacji w tym wpisie

I wiesz co mnie bawi? że jak wpis okazał się nie zdobyć takiego rodzaju zainteresowania na jaki liczyłaś, to go usunęłaś xD

wołam komentujących.
@Insam27 @Voque @kennyooo @Wypierdek @SwitchMe @KolejnyWykopowyJanusz @Mest666

i wracając do twoich wypowiedzi @Lubietulicpieski__

Drużyna jest znana, my już nie koniecznie.

Trzy razy w tygodniu blokuje debili, którzy z anonimowych kont wypisują do mnie, że jestem ulaną świnią


no kurła rzeczywiście! xDDD ani trochę xDDDDD
Pobierz Arachnofob - #logikarozowychpaskow 

Wpis @Lubietulicpieski_ nie zdobył spodziewane...
źródło: comment_MjkmY6TeydCl5rhiKq6kmoOiPWTRPHmB.jpg
  • 16
@Arachnofob: Chciałam tylko dowiedzieć sie co sądzicie o hejcie w internecie który jest nie uzasadniony. Ale oczywiście musieliście wszyscy na mnie siąść, więc usunełam post żeby nie robić większej gównoburzy. Nie rozumiem po co repostujesz mój wpis, skoro uznałam sprawe za zamkniętą.
@Arachnofob: Jeśli bycie czirliderką pozwala mi spełnić siebie i swoje pasje, plus zarabiać pieniądze, czemu niby mam tego nie robić? W dupie mam atencje, totalnie nie na tym to polega. Szkoda, że do wykopków to nie dociera. Nie będę się z wami kłócić, bo wy nie zmienicie zdania, ani ja go nie zmienie. Fajnie jakbyś usunął post i na tym zakończmy spór.
@Dizel_AHTUNG kręcenie dupą jako sposób na życie to dla mnie świadectwo niskich ambicji i inteligencji... Laska po weterynarii lub architekturze raczej ma inne cele w życiu... Bóg dał urodę ale rozumu już nie... A później zdziwienie dlaczego faceci traktują kobiety przedmiotowo