Wpis z mikrobloga

No dobra, czysto polityczny wpis. Zastanawiam się, skąd tutaj na wykopie się zwaliło tylu przeciwników PIS. To jakaś opłacona akcja lewaków? Poparcie 40+%, a na wykopie jazda po tej partii jak po burej suce. Co najmniej zastanawiające.
Nie to, żebym ich jakoś kochał, ale widzę też pozytywy. Wykopki zdają się nie widzieć żadnych. Spora część wpisów i znalezisk wygląda jak spęd KODaków.
Często ktoś pisze, że mu zabierają demokrację xD

#polityka
  • 184
@Alex_mski: ja nie jest beneficjentem 500 plus, ba! Jestem pokrzywdzony, bo na to płacę. Wbrew pozorom, ci mądrzy ludzie nie dostrzegają struktury polskiej gospodarki i stymulacja rynku wewnętrznego, nawet pustym pieniądzem (nie do końca, bo skradzionym, a wcześniej wypracowanym), napędza wzrost gospodarczy. Takich gospodarek jak Polska jest na całym świecie niewiele i standardowe reguły ekonomiczne nie mają tu racji bytu.
@prohackuser:
- nieprzestrzeganie konstytucji
- zniszczenie trybunału konstytucyjnego
- próba zniekształcenia trójpodziału władzy (wpływ rządu na pracę władzy sądowniczej, ms i prokurator generalny w jednej osobie)
- rozdawnictwo pieniędzy za pomocą programów 500+ i pokrewnych (w skrócie obiecanie każdemu pieniedzy jego własnych pieniędzy, byleby na nas głosował)
- przekształcenie publicznej telewizji w kompletną reżimówkę (paski grozy, podstawieni eksperci - aż ciężko odróżnić przeróbki od oryginału, totalna Korea Północna)
- kryzys sejmowy
@Alex_mski: i każdy z tych podpunktów, standardowy Polak ma w dupie, bo w żadnym razie nie wpływa na portfel
500 plus to zaledwie 2,5% wydatków budżetowych, a 15% naszych wydatków(łącznie z 500 plus) to wydatki socjalne
grubo poniżej średniej europejskiej, która wynosi 18%
umówmy się, Wenezueli, ani hiperinflacji z tego nie będzie nawet jakby teraz światowa koniunktura jebła na ryj
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 176
@prohackuser:

każdy z tych podpunktów, standardowy Polak ma w dupie,


No i sam sobie odpowiedziałeś na pierwsze pytanie.
W takim razie nie jestem standardowym Polakiem, bo interesują mnie takie "pierdoły"

Spójrz tylko na punkt pierwszy

- nieprzestrzeganie konstytucji

i dołóż sobie, że partia ta ma możliwość grzebania w konstytucji???
Prawda że może być niezłe bagno??

Nie, nie jestem zwolennikiem peło i rudego ¯\_(ツ)_/¯
i każdy z tych podpunktów, standardowy Polak ma w dupie, bo w żadnym razie nie wpływa na portfel


@prohackuser: nie każdy, tylko 40% Polaków

60% Polaków nie ma tego w dupie, w tym wykopki

500 plus to zaledwie


500 plus to zaledwie 40 mld rocznie
budżet służby zdrowia, gdzie masz wyznaczane terminy badań na 2027 rok, to zaledwie 80 mld

500 plus zwiększyłoby budżet służby zdrowia zaledwie o połowę
nie ma merytorycznej dyskusji o poczynaniach PiS,


@prohackuser:

- nieprzestrzeganie konstytucji
- zniszczenie trybunału konstytucyjnego
- próba zniekształcenia trójpodziału władzy (wpływ rządu na pracę władzy sądowniczej, ms i prokurator generalny w jednej osobie)
- rozdawnictwo pieniędzy za pomocą programów 500+ i pokrewnych (w skrócie obiecanie każdemu pieniedzy jego własnych pieniędzy, byleby na nas głosował)
- przekształcenie publicznej telewizji w kompletną reżimówkę (paski grozy, podstawieni eksperci - aż ciężko odróżnić przeróbki od