Wpis z mikrobloga

zobacz teraz jaki jest hajp na dom z papieru a w fabule są takie fikołki że ciężko to obejrzeć xD


@steemm: dom z papieru to serial dla wybrakowanych umysłowo ćwierćinteligentów. Fabuła i postacie są tak głupie że dałem se spokój po kilku odcinkach. Niektóre seriale typowo dla nastolatków są mądrzejsze.
  • Odpowiedz
nie potrafię zrozumieć co ludzie widzieli w tym serialu. Po przemęczeniu półtora sezonu, powiedziałem dość. Nie znam czegoś z tak rozwleczona fabuła


@duncanidaho2: On się rozkręca od drugiego sezonu. O to chodziło w tym serialu, żeby powoli pokazywać zmianę Waltera. Żeby to było prawdziwe.

Gdyby nie opinie to skonczylbym po pierwszym sezonie. Nie żałuję że obejrzałem wszystkie sezony. Później doceniłem jak budowali postacie.
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: Nie rozumiem fenomenu tego serialu, doszłam do drugiego sezonu i przerwałam bo mnie nudził ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@echme o gusta się nie dyskutuje, ale... To serial okrzyknięty przez krytykę najlepszym serialem wszech czasów. Głębia postaci nieraz porównywana do powieści Dostojewskiego.
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: takie „niepotrzebne” rozmowy ze szwagrem, żona i synem bardzo dobrze budują cały klimat. Pokazują jakim człowiekiem jest Walter, jakie ma relacje z innymi i jak te relacje się zmieniają z czasem. Bez nich ten serial byłby zwykłym serialem akcji, który niczego więcej nie ma do zaoferowania
  • Odpowiedz
@xetrian: sam pomysł bardzo fajny, ale sukces zaszkodził temu serialowi i zamiast spójnej historii rozwlekłe to strasznie i wyszło takie 7/10. Jest wiele lepszych seriali. To co ten serial miał naj, to najbardziej #!$%@?ące postacie drugoplanowe.
  • Odpowiedz