Wpis z mikrobloga

@Plp_: jeśli to starsze auto to poszukaj na szrotach ewentualnie przejrzyj grupy sprzedażowe ogólne lub danej marki ewentualnie modelu na facebooku, sporo tam części jak i całe auta na części ludzie rozbierają i można coś znaleźć w okolicy co będzie pasować, może nawet ci ktoś podrzuci daną cześć jeśli bd niedaleko.
@Harmideron: rover 200 benzyna 1.4
@johnny-oio: no właśnie problem taki że nie mam przy sobie prostownika, tylko zabawkową, lidlową ładowarkę xD
@Shooting_Star: Wątpie żebym coś znalazł w ciągu jednego dnia choć spróbuje. Problem tylko taki że nawet jeśli skądś go skołuje to jeszcze musze znaleźć kogoś kto mi go wymieni xD
@Plp_: o proszę, mój to nawet ta sama konstrukcja tylko trochę nowsza, MG ZR benzyna 1.8
A ten lidlowy prostownik jest całkiem spoko, daj go na tryb zimowy gdzie ładuje wyższym napięciem i dasz radę wrócić bez świateł
@Plp_: a alternator całkiem łatwo wymienić w tym aucie, grzechotka z paroma nasadkami, odkrecasz kable, luzujesz napinacz i zdejmujesz pasek, alternator na chyba 3 śrubach się trzyma i wyciągasz do góry. Tylko nie wiem jak w wersji bez klimatyzacji bo wtedy chyba alt jest niżej. A sam alternator na allegro za 50zl kupiłem i działa już ponad 2 lata