Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Mirki co się dziś #!$%@?ło. Brzydze się sobą.

Byłem dziś na spacerze z siostrzenicą lvl 12 popykać trochę w pokemon go na osiedlu. Po drodze dołączyli do nas jej dwóch kolegów z klasy. Gadka szmatka i jeden mówi:

Kol 1- Ej, majora wczoraj złapali w lesie jak ćpał nitro xD
Kol 2 - Wiem widziałem, w lesie był.

Moja mina wyglądała mniej więcej tak "( ͡° ͜ʖ ͡°)" i mówię im, że ćpanie majora jest oczywiste od dawna, że specjalnie chodził ćpać do banku, żeby nie wzbudzać podejrzeń. Aż im japy opadły, że taki dinozaur jak ja wie co to jest Major. Opowiadałem im o Niemieckim, o aferze kartkowej i o konsumpcji meduzy potwora morskiego. Chcą to sprawdzić na YouTube i podesłać innym. Nie wiem co mam o tym myśleć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kononowicz #patostreamy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlowiek_okuratny: dzieciaki w Uniwersum to oryginalny przypadek a twój post kolego przypomniał mi o jednej sytuacji. Z przypadkowej rozmowy z kuzynem lvl 15 dowiedziałem się, że ogląda j00ra i ma bekę z jakże oryginalnego "całe te ugułem". Ale młody #!$%@?ł mnie przede wszystkim tym, że o Kononie powiedział per "aaa, ten od Majora", nie skumał nawiązań do prof. Tomasza i chwalił się że jak dostał przelew od ojca (młodszego brata
  • Odpowiedz