Wpis z mikrobloga

@diarrhoea: spodziewam się, ale nie smakuje najgorzej, nie wiem tylko jak z moim zdrowiem w przyszłości - bo palę shishe naprawdę często. Mam nadzieję że te Egipskie cuda nie wykończa mnie przed 30 :P Fajeczki różniaste, kupione w Egipcie i Tunezji, duże bydlaki. Takie typowe z egipskiego bazaru, ale dają radę od lat :) No i mam kolekcję dość dużych, w zasadzie częśto kierowałem się gabarytami i prezencją
@ZywaWikipedia: Bleh :P Pamiętaj, żeby uważać na rdzę. Palenie z zardzewiałej fajki/węża jest cholerne niezdrowe. Ja palę na zestawie Mya QT + Kaya Vortex 2 + FancyHose. ;)

Też tak mówiłem, ale zapaliłem coś lepszego i widzę różnicę bardzo mocno, naprawdę bardzo mocno.
@diarrhoea: wąż nówka, ale w sumie fajki nie byłbym pewny, bo nie czyszczę od środka.. Najwyżej skończę z rakiem krtani, ostatnio i tak więcej pisze w necie niż mówię, więc bez większej różnicy #odpukac :P Poczytam tak jak radzisz, bo tyle tego palę że zwyczajnie wypada mi się znać :)
@choinka: nie ma sprawy :)

@diarrhoea: swego czasu kupowałem takie niebieskie (błękitne?) dostępne w Polsce w każdej tabakierze. Dosyć duże gabarytowo w porównaniu z innymi. Teraz na cybuchu tli się jakies belgijski węgielek 40mm sprzedawany po 10 sztuk w czarnych opakowaniach
@bohemot44: Mam z 40g Cynamony nakhli co dostałem i boję się palić bo trochę capi ;x Natomiast polecam serię mix od nakhlii ;) Dość dobre smaki i mokry tytoń. No i dostępna w Polsce legalnie.