Wpis z mikrobloga

Dzisiaj będzie piąty dzień, a od początku mam tak jak by spadek chcicy, nawet na mieście się nie oglądam za dziewczętami. Mimo że latem jest na co popatrzeć.

Boje się że niedługo minie ten błogi czas i zacznie się wewnętrzna walka. Wolał bym chyba od razu ten słynny flatline. Gdyby to miało tak wyglądać jak teraz to spoko. Bo dziś mam tak że seks prawie dla mnie nie istnieje, a czy to mężczyzna czy kobieta to taki sam człowiek dla mnie. Oczywiście ograniczam bodźce, bo nie chce się wydostawać póki co z tego stanu. Nie oglądam żadnych foto ani video. Nawet takich z częściową golizna czyli bikini czy bielizna.

Dodam że robię to całe #wimhof method może to dzięki Panu Wimowi osiągam ten błogi stan. Teraz robię wszystkie 3 części. Wcześniej czyli od 2 tyg robiłem #zimnyprysznicchallange i techniki oddechowe nie codziennie.

#nofapchallenge
  • 5
@ImInLoveWithTheCoco: Edit już mi powróciło libido ale ciągnę dalej WHM, tylko jeszcze muszę to dopracować żeby rano całą rutynę odwalić, a że późno wstaję bo student i wolny zawód to nie muszę sobie wstawać jak inni do roboty o 7 czy 6 czy nawet jak niektórzy moi znajomi o 5.