Wpis z mikrobloga

Zastanawiało mnie zawsze dlaczego będąc niezbyt jakoś urodziwym samcem + w dodatku niewysoki, zawsze jakieś ładne baby się wokół mnie kręciły i gadały ze mną i trzymały się blisko.

Pomijając to, że pewnie myślały, że jestem gejem, to doszedłem do wniosku, że po prostu traktowałem zawsze każdego #rozowypasek jak hmm... Normalnego człowieka xD
Obojętnie czy to dupera 11/10 czy nie to nigdy nie spermiarzyłem i na dzień dobry nie wychwalałem urody jak jakiś #spermochlip, albo nie lizałem dupy w oczekiwaniu na pieczątkę z seksem

baby = normalni ludzie

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ładne baby się wokół mnie kręciły i gadały ze mną i trzymały się blisko.


@niochland: > ładne baby się wokół mnie kręciły i gadały ze mną i trzymały się blisko.
tylko pytanie ile z tych ładnych zaliczyłeś
  • Odpowiedz
@niochland: no tak to jest jak nie żyjesz #!$%@? z neta tylko po prostu żyjesz, sam mam kolegów niskich i nawet obiektywnie brzydkich ale ruchają jak #!$%@? tylko dlatego że się tym nie przejmują a wchodzisz na wypok i o Jezu o #!$%@? mam 175 cm wzrostu jestem karzel nikt mnie nie pokocha
  • Odpowiedz
Obojętnie czy to dupera 11/10 czy nie to nigdy nie spermiarzyłem i na dzień dobry nie wychwalałem urody jak jakiś #spermochlip, albo nie lizałem dupy w oczekiwaniu na pieczątkę z seksem


@niochland: i o to chodzi! spermiarze sa desperatami a kobiety nie zadaja sie z desperatami bo po co?

baby = normalni ludzie

wooo zagalopowujesz sie
  • Odpowiedz
@niochland: no tak to zazwyczaj działa. Mam kumpli, którzy wyglądają 3x lepiej ode mnie i słabo im z dziewczynami idzie, ale to dlatego, że to typ człowieka, co to wszędzie za panną biega, próbuje zgadnąć jej każde życzenie i ogólnie robi cyrk. Pannom z jednej strony jest miło, ale z drugiej są przytłoczone takim nadmiarem,ale chłopakom nie przetłumaczysz. No i tak się biedacy wożą samotnie po kilka lat, bo każda
  • Odpowiedz