Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki mam pytanie :v

Zastanawiam się nad zakupem Timberlandow. W sumie od zawsze je chciałem mieć, ale cena mnie jakoś odstraszała od zakupu. Mam teraz okazję kupić je za mniej niż 600zl z legitnego sklepu.

I teraz pytanie czy warto dać tyle za te buty? Na zimę nie mam żadnych butow, rok temu łaziłem w adidasach xD

Tylko właśnie rok temu chodziłem w adidasach, bo zima nie była zbyt wymagająca, zresztą mieszkam w mieście więc zimą #!$%@? soli i nie tylko.

I teraz pytanie brać czy nie? :v zdjęcie poglądowe
#kiciochpyta #streetwear
Pobierz polik95 - Mirki mam pytanie :v

Zastanawiam się nad zakupem Timberlandow. W sumie od ...
źródło: comment_UPevyGGaRiXIngaSBqDQnKQDxFugJbTI.jpg
  • 22
@polik95: Podobne Timberlandy zajechałem w 6 lat intensywnego łażenia. I to nawet nie przez uszkodzenie skóry, tylko tak wytarłem podeszwy, że już nawet do szewca nie było co nosić, bo nie bardzo szło przykleić nową. Moim zdaniem za 600zł warto.

... są tu ludzie, którzy dają 1000zł za jakieś adidasy z kolorowych serii, które się rozlecą po pół roku noszenia.
@polik95: Mam ten model już 3 sezony i śmiało mogę polecić. Są mega wygodne, ciepłe i nieprzemakalne. Testowałem w różnych miejscach i warunkach pogodowych. Ja mam akurat z nubuku więc widać trochę przetarcia, ale jak trochę zadbasz to będziesz zadowolony.

Bierz śmiało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@polik95: niedawno były za 350 zł na srogim dealu w UK chyba, śledź steal alert, ale myślę, że ciężko będzie ogarnąć je w takiej cenie ponownie, sprawdź dzisiejsze dropy na lounge, widziałem jakieś timby