Wpis z mikrobloga

siemka MIrasy!

chodzi o gre na PS4 Red dead redemption 2. Jest to hit gra itp. ale problem jerst w tym ze ja kupilem pogralem z 2% gry i jest dla mnie nudna. Czy ja nie dostrzegam czegos ale robie cos zle ? pomozecie co fajnego jest w tej grze ? jestem kompletnym amatorem ale mysle logicznie. Jakis rachunek prawdopodobienstwa jest i jak 9 na 10 sie jara Wiedzminem,GTA czy RDR2 to wierze ze cos w tym jest. Wieska skonczylem podobnie jak GTA 5 itp.. dla mnie to sa gry typu jedz na koniu rozwal smoka, jedz na koniu zlap jelenia, jedz autem odbij hajs od dluznika. Na konsole mam malo czasu ale krazek w konsoli kurzy sie chyba ponad miesiac a mnie nie rusza gdzie osobiscie Uncharted postrzelac albo TLOU czy inne gierki mnie ciagna aby odpalic pada.. ostatnio mocno GoW z tym jego synem:)

dzieki za komentarze moze cos zle robie a staram sie trybem fabularnym jechac zeby poznacdana opowiesc i fabule
  • 2
tak to sam wiem ze wole jedna postrzelac ale nie jestem ograniczony i jak cos jest arcydzielem to tez umiem docenic. Czy anie we wiedzminie ani w tym westernie naprawde moze az tak nic nie porywac. Tak naprawde gra sie niby zaczela i fabula RDR2. ale zbyt rozbudowane to wszystko jest jakas wielka mapa z celami i misjami ktore niby w calosc maja sie zgrac. musialbym chyba dziennie 2h grac bity miesiac