Wpis z mikrobloga

Widzę, że jak zwykle Wykopki wojują z tatuażami. xD Zrozumcie, że są tatuaże mają zarówno debile jak Proboszcz, jak i elita intelektualna tego świata... W dzisiejszych czasach ocenianie przez pryzmat posiadania tatuaży jest głupie. Choć to fakt, jak takie debile jak ww. Isamu, Medusa, Szuli czy Proboszcz posiadają tatuaże i je "reklamują", to nie wygląda to najlepiej, no ale nie ma się co sugerować gamoniami.
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: O jezu, nie chce mi się teraz patrzeć nawet. Przecież teraz co drugi człowiek na świecie ma tatuaż. Lekarze, prawnicy także. Mogę podać jakichś aktorów, bo z nimi pewnie najłatwiej będzie o wyszukanie.
  • Odpowiedz
Albo nie chce mi się szukać. Zresztą potem byłyby teksty, że to żadna elita intelektualna. Tak jak napisałem - w dzisiejszych czasach na każdym kroku widać ludzi z tatuażami. Logiczne, że nie każdy to idiota. xD
  • Odpowiedz
@rorf46: Jeszcze nie spotkałem lekarza lub prawnika (choćby młodego), który chociażby myślał o zrobieniu tatuażu.
Poza tym jak przytaczasz przykład elit intelektualnych to staraj się nie argumentować tego jak uczeń 7 klasy podstawówki.
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: To googluj. Wpisuj najprostsze hasła typu "prawnik z tatuażem" i choćby trafisz na ten link:

https://www.wykop.pl/wpis/29060291/znacie-wytatuowanych-lekarzy-lub-prawnikow-pokloci/

I ludzie piszą, ze znają takich.

Ale co, mam ci tłumaczyć teraz, że nie tylko bydło, niewolnicy i więźniowie mają tatuaże czy co? xD Ja mam 2 rękawy (prawie) i na tym się nie zatrzymam i nie uważam się ani za bydło, ani za niewolnika, ani nigdy nie byłem w więzieniu. xD Jakimś wielkim
  • Odpowiedz
@PZt37: zależy w jakiej kulturze. Jeśli uważasz siebie za osobę kultury polinezyjskiej to już twoja sprawa. Ja należe do kultury gdzie w taki sposób znakowano niewolników.
@rorf46: niemniej znakując się nie podkreślasz swoich walorów. Poza tym fajny ten prawnik z wydziaranymi palcami w jednym z komentarzy. Ciekawe ile spraw wygrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: Nie dbam o podkreślanie swoich walorów. Dla mnie to nic nie znaczy, poza tym, że mi się podoba. xD Jestem przekonany, że wielu prawników, lekarzy itd. coś tam ma, ale pewnie starają się to zasłaniać. No i nie zmienia to faktu, że na pewno stanowią mniejszość. W każdym razie tatuaże o niczym nie świadczą - ani nie powodują, ze stajemy się lepszymi, ani gorszymi. Czy taki Medusa albo Isamu byliby
  • Odpowiedz
@pafeo: Dokladnie, pelno ludzi ma tatuaze tylko je zakrywaja chociazby pod koszula. Przeciez prawnik nie przyjdzie Ci w krotkich spodenkach i koszulce
  • Odpowiedz