Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, moja przyjaciółka jest obecnie na terapii antynarkotykowej z własnej woli i chciałem jej tam umilić troszkę pobyt. Ośrodek zamknięty, zakaz telefonu, jakiejkolwiek elektroniki (nawet mp3) czy kontaktów z zewnątrz. Jedyny sposób komunikacji to listy, więc pomyślałem, że można wydrukować co fajniejsze memy z ostatniego miesiąca, żeby miała dziewczyna jakąś odskocznię. I tu prośba do Was - podeślecie w komentarzu jakieś fajniejsze z ostatniego miesiaca? Jedyne zasady to zakaz wulgaryzmów, widoków uznawanych za wulgarne no i nie może być nic o narkotykach. Ciekawe memy o heroesach 3 wskazane, bo razem często gramy. Niestety nie mirkuje z nami, więc memy z Wrocławia odpadaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nie macie pomysłu, to plusik żeby więcej osób widziało też chętnie przygarnę.
#humorobrazkowy #pomagajzwykopem #rozowepaski #humor #heheszki
  • 104
@lubiejablecznikzkruszonka: sam się zdziwiłem. Zakaz mówienia o używkach, wulgaryzmów, o seksie, zboczonych rzeczach, z elektroniki maja chyba tylko światła i budziki. Z jednej strony dla nas tragiczne, ale poznajesz ludzi z tymi samymi problemami, wspieracie się + dużo zajęć maja za dnia z tego co wiem. To niby tylko pół roku, ale po 2msc nie dziwie sie że chce wyjść stamtąd na żądanie. Dlatego chce jej chodź trochę ułatwić pobyt tam