Wpis z mikrobloga

Audi A3 e-Tron - 2017 rocznik (produkcja) z wirtualnym kokpitem. Auto ma 3 tryby jazdy - w pełni elektryczny, hybrydowy i spalinowy. Łącznie trochę ponad 200KM. Super opcja, ja ze swojego jestem bardzo zadowolony. Można go obejrzeć czystego w podglądzie 360, prawy górny róg zdjęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby ktoś nie widział to robiłem krótki test zasięgu, realne 35-40 km -> KLIK

10750$ na kup teraz co daje około 65tys netto po wszystkich opłatach w Polsce. FV23% (do tego naprawa, przegląd i rejestracja)

#samochodyzusa <- nasz tag do wrzucania tego typu ofert

#blkauto #motoryzacja #samochody #kupautozmikro #mirekhandlarz
BLKauto - Audi A3 e-Tron - 2017 rocznik (produkcja) z wirtualnym kokpitem. Auto ma 3 ...

źródło: comment_oK2qUIOUrXxSSJikhfYEhcSp1jHBMMzo.jpg

Pobierz
  • 22
@robertx: Tak, to nie jest typowy elektryk. Po rozładowaniu możesz jeździć normalnie w trybie hybrydowym. No i masz normalny silnik spalinowy także jak trzeba jechać gdzieś dalej to nie zrobisz 100-200km i musisz stać ładować auto, tylko jedziesz na silniku spalinowym.
@mechaniczny_pomidor: Tak
@a-lexis: szczerze zauważyłem że ludzie którzy kupili elektryka albo przejechali się elektrykiem już nie chcą innego auta do jazdy codziennej ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie jeśli rachunek za prąd wzrósł o ~30pln miesięcznie zamiast 200-300pln zostawionych na stacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) ta cisza podczas jazdy też poprawia komfort