Wpis z mikrobloga

  • 299
Takie #coolstory . W wieku ok 12 lat dostałem silnego bólu jądra, pediatra skierowała mnie do szpitala i mieli mi kroić jaja. Przed operacją zawołała mnie młoda pielęgniarka do zabiegowego mówiąc, że powiniem się ogolić. Ja nie byłem zbyt bystrym dzieciakiem więc nie skumałem, że chodziło jej akurat o łoniaki xD Zacząłem coś kręcić, że w sumie to zawsze chodzę do fryzjera i sam nie dam rady xD Do dzisiaj pamiętam jak ona tylko głośno westchnęła jakby się zastanawiała po jaką cholerę została z tylu zawodów akurat pielęgniarką, kazała mi zdjąć gacie i się położyć - po czym ja wpatrując się w sufit czułem tylko jak po moim worku mosznowym rozchodzi się przyjemny chłód kremu do golenia, przesuwającej się maszynki i dotyk palcy skonsternowanej 20 paroletniej dupeczki xDDDDDD

#przegryw #wygryw #takasytuacja #heheszki
  • 32
  • Odpowiedz
  • 22
@lolhahe no właśnie miałem podejrzenie skrętu jądra, ale okazało się, że to tylko zapalenie. I co amputowali? Bo z tego co pamiętam przy skręcie niecałe 2 doby i jajo do kosza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
A co do moich jąder są całe. Okazało się, że to zapalenie - odsączyli ropę, dali antybiotyk i tyle.

@dr_Klotz: zawsze mogli dwa amputować, a potem okazałoby się, że to jednak dżinsy farbują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lolhahe jak tyś #!$%@? 3 dni wytrzymał XDDDD. Ja pierwsze objawy dostałem powiedzmy o 17, a o 20 leżałem już na sali i czekałem na operację, myślę że ból porodowy przy tym to #!$%@?

  • Odpowiedz