Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie bo montowali mi panele i okazało się że przy oknie balkonowym jak dali listwę to go nie otworzę na maxa bo mnie listwa łapie. Niby nic ale trochę #!$%@?. Myślę nad czym nie dać tam takiej listy wąskiej przyległej do ściany, ale jakiejś blokady bo może ten plastik w końcu pęknąć. Jak rozwiązać taki problem miał ktoś coś takiego?
#remontujzwykopem #remont #panelepodlogowe #listwy #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 7
@patoologiaa: przejdz sie do castoramy czy innego obi i obczaj jakie tam maja listwy. Tylko wez ze soba albo scinki paneli albo jakas resztke listwy zeby kolor dobrac. Beda mieli takie male listwy na pewno.
@patoologiaa: wycinasz fragment listwy i dajesz jakiś kątownik plastikowy - może uda ci się znaleźć w kolorze listew. ja mam białe listwy więc bez problemu dobrałem - nie wygląda to może super elegancko, ale drzwi się otwierają, a że kolor ten sam to tak się nie rzuca w oczy. Ewentualnie są też uniwersalne listwy w taśmie, które można formować jak się chce - ale nie wiem czy kolor dobierzesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patoologiaa: podłogę tam gdzie skrzydło drzwiowe się otwiera kończysz katowbikiem 1x2, np profil ps1k, a cokół kończysz róg wcześniej tak żeby skrzydło nie blokowało się na nim. Tyle.