Wpis z mikrobloga

Mirki organizuje małe #rozdajo. Do zgarnięcia macie kartę #cocacola na której może być od 50 do 250zl (wielokrotność 50). Jest to karta podarunkowa, którą można płacić jak każdą inną kartą.

Rodzice ze swoim sklepem biorą udział w lokalnym konkursie. Wystarczy zagłosować na ten sklep i dać plusa, a ja spośród was 31 sierpnia wylosuje zwycięzcę. Oprócz tego spośród wszystkich głosujących organizatorzy losują 50x50zl takich kart.

Głosowanie zajmuje 5 sekund, 2 kliknięcia ! 1. Zagłosuj 2. Przez Facebook

Tu głosuj

Nie trzeba robić konta, po oddaniu głosu wystarczy dać "zaloguj się przez Facebook"

Pobierz
źródło: comment_oGKM1cdO5z0CdSptT9D0Dsz4XS0jHgTe.jpg
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@takupatamta: oczywiście.

1. W piątek na kartę coli wjechało 500zl
2. Właściciel ma pełny wgląd w saldo - nie ma tam od 50 do 250 zł tylko ZERO. Reszta została wydana w Katowicach na fest festiwalu
3. Ta karta nie do końca jest kartą podarunkowa. Została wydana przez OpenBenefit na zlecenie Fortis, na zlecenie Coca-Cola i jest wygraną w konkursie o którym usłyszysz w tv.
5. Niewykorzystane środki na karcie Coca-Cola
Pobierz
źródło: comment_H5xPNLVJATXyHgw6tgxwNujiA9GCLBqT.jpg
Dzięki wszystkim, którzy głosują. Mam jeszcze dla Was 2 darmowe 2foru w #mcdonalds. Żeby wszystko było jawne podaruje je dwóm Mirkom, którzy do 31.08 zagłosują najwięcej razy (wystarczy że pod swoimi komentarzami będzie pisać zagłosowane, albo wklejać screeny - dzięki i tak za każdy głos). Jakby się wydarzyło, że więcej niż 2 osoby będą miały remis to ogarnę więcej 2foru, a w ostateczności wylosuje
Pobierz
źródło: comment_fgRSVtX6aOivmitJqovDHUilPYSlTX3Q.jpg
@murdoc: nie jednemu psu burek na imię. Tak jak pisałem karta ta jest od przedstawiciela handlowego coca-coli, który zostawił ją w sklepie na który zachęcam Was do głosowania. Owszemozna zalogować się na stronę i sprawdzić bilans karty, kupić coś przez ten bonusstyle z jakimiś marnymi rabatami na empik itp.

"2. Właściciel ma pełny wgląd w saldo - nie ma tam od 50 do 250 zł tylko ZERO. Reszta została wydana w