Wpis z mikrobloga

Miruny jest jakaś szansa że jak teraz mam oponę 25c to 28 nie wejdzie?

I jakie opony teraz kupować? Nadal continental grand prix 4000s ii przodują czy pojawiło się coś lepszego? Pozwolę sobie zawołać @Mortal84 i @metaxy bo dziennie robicie więcej niż przeciętny kolarz w miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szosa
  • 13
@Limon2g: Ja tam jeżdżę na Conti 4Season, ale i byłem zadowolony 3 sezony. Teraz wiem dlaczego nazywają się 4Season. A tak serio, to coś w tym roku mnie zawodzą. Dużo przecięć. Nie wiem czemu, nie wiem czy gorsza jakość czy jaka cholera. Więc sama mam dylemat co kupić następnego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Limon2g: ja mam Coni 4season 25mm i one wchodzą z przodu na styk przez klocki, jak mam zwolniony hamulec. Myślę, że koła z oponą 28 trzeba by zakładać na spuszczonym powietrzu.
gp5000 tylko przygotuj się, ze to opony z miękkiej gumy, wiec i starczą na 3-6k km w zależności od tego ile ważysz


@motoinzyniere: Chyba trochę popłynąłeś. Nie wiem ile trzeba by ważyć i po czym jeździć, żeby zajechać opony na takim dystansie. Swoje gp 5000 założyłem dokładnie w połowie kwietnia (tego roku!) i obecnie mają przejechane 13500 km. Niedawno zamieniłem je tylko przód na tył, żeby się równo zużywały i ogólnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motoinzyniere: Zdecydowanie za niskie ciśnienie. Wg wykresu, który kiedyś widziałem, to byłoby dobre na moje 60 kg wagi. Może dlatego tak szybko ci się ścierają. Osobiście jeżdżę na 7 barach.