Wpis z mikrobloga

@pchajmeble: bo jest alkoholiczką i bez kitu, alkoholicy nie nadają się na terapeutów bo są po prostu #!$%@? fabrycznie... terapeuci inni są spoko. a faza muru jest po fazie, kiedy czujesz się super... trwa to ok 4 miesięcy i wtedy najwięcej osób wraca do picia
  • Odpowiedz
  • 0
@kungfusmerf myślę, że wszystko zależy od człowieka. Ja miałem doczynienia chyba z 7 terapeutami i właśnie ta która jest alkoholiczką pomogła mi najbardziej. Z resztą to nie tylko moje zdanie wielu pacjentów, z którymi rozmawiałem mówiło to samo.
  • Odpowiedz
  • 1
@kungfusmerf na plus to, że widzisz u siebie zmianę nastroju, warto się zastanowić po co Ci to( ͡° ʖ̯ ͡°) zwróć też uwagę, czy za bardzo nie skupiasz się na innych, jest to typowy objaw głodu alkoholowego. A przede wszystkim super, że jesteś na terapii, zajebista sprawa, jak człowiek chce to może tam się wiele nauczyć.
  • Odpowiedz
  • 4
@kungfusmerf słabo to zabrzmi, ale musisz się przyzwyczaić. Na tym polega życie, że nie zawsze świeci słońce. Jak piłeś, to nie czułeś, bo postrzegałeś wszystkio, co się dzieje pijane. Do tego jesteś dopiero na początku drogi. Początek jest najcięży, dlatego właśnie w tym okresie najwięcej ludzi wraca do picia. Z czasem jest tylko lepiej. Mi też, nawet po prawie 3 latach trzeźwości czasami murzyni grają na bębnach w głowie, ale jest to
  • Odpowiedz