Wpis z mikrobloga

Mirki, proszę o pomoc- chcę kupić chłopakowi grę na PS4 i nie wiem jaką. Ogółem bardzo lubi grać w Battlefielda, ale ma IV część, więc pomyślałam o piątce. Z drugiej strony dość dawno się jarał, że wychodzi nowy Wolfenstein. Ale teraz sobie czytam opinie o Wolfensteinie i ma słabe oceny, a z drugiej strony Battlefield V jest już dość starą grą. Co radzicie?
#ps4 #gry #kiciochpyta

Którą grę wybrać?

  • Battlefield V 56.7% (148)
  • Wolfenstein: Youngblood 43.3% (113)

Oddanych głosów: 261

  • 46
  • Odpowiedz
@muczosgracjas: Według mnie żadna z tych gier się nie nadaje. Wolfenstein nadaje się tylko do coopa, Battlefield V jest średni (chyba, że lubi grać Online to tak). Lepiej by było gdybyś kupiła mu doładowanie za 100PLN i niech on sam sobie kupi co będzie chciał.
  • Odpowiedz
@NPC2137: a da się to jakoś kupić np. w formie vouchera? żeby dać coś fizycznie jako prezent-niespodziankę? jestem na PS store i nie mogę ogarnąć jak się kupuje takie doładowanie... PS dzięki za pomoc, jestem zielona w tych tematach
  • Odpowiedz
@2xTheTap__ Ale na bf1 malo graczy
@muczosgracjas W sumie duzo ludzo teraz tez narzeka na bf5, chociaz przyznam ze nan poczatku roku jak gralem, to bawilem sie nawet dobrze, ale szybko znudzil mi sie bf5.

W sumie nie wiem czy w ostatnim roku wyszla jakis multi fps z prawdziwego zdarzenia, wiem ze październik, listopad wychodzi nowy cod i on na pewno bedzie warty uwagi
  • Odpowiedz
@muczosgracjas: BF V to nie aż taka stara gra. Wychodzą co ok. dwa lata, a nie minął jeszcze nawet rok (premiera listopad 2018). Jeszcze tak prostując, po części 4, a przed V, był jeszcze Battlefield 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nowy Wolfenstein jest na prawdę słaby, już lepiej by było kupić poprzednią część, czyli Wolfenstein II: The New Colossus.
Reasumując kup BF V, jeżeli jest fanem
  • Odpowiedz