Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Morelo: mój pierwszy własny samochód to było bmw (chociaż wcześniej jeździłem samochodami jeszcze przed zdaniem prawka) i jeszcze żyję. aktualnie mam 2 sztuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Morelo: nie liczyłem nigdy ale nie są jakoś kosmicznie drogie w utrzymaniu. dobrej jakości części są droższe niż w jakichś tanich samochodach ale z tym się trzeba pogodzic. ja dużo dłubie sam więc raczej omijam mechaników, to dużo oszczędzam. no chyba że nie mam sprzętu żeby coś zrobić.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Morelo: a w takich pieniądzach jak piszesz to bym kupił e36 albo E46 (zależy co ci się bardziej podoba ale e36 dużo lepiej się prowadzi) 2.0 albo 2.5 w LPG i jeździsz w miarę oszczędnie. tylko przygotuj się na szukanie bo ciężko kupić dobry egzemplarz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Morelo: #!$%@? na drzewie możesz się każdym autem jak jesteś debilem. Do tego nie potrzeba napędu na tył i 200 kucy, bo widziałem też takich, którzy potrafili się zabić starym polo. BMW to dobre auta, ale jednak trzeba w nie pakować większe pieniądze żeby to trzymało się kupy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morelo: no dokładnie tak jak @wxx71 pisze. trzeba znaleźć dobrą sztukę i nie odkładać napraw na później. jak masz budżet to kupuj. możesz 2 lata jeździć i tylko zmieniać olej a może się okazać że za pół roku będziesz musiał dołożyć kilka tysięcy
  • Odpowiedz