Wpis z mikrobloga

Kiedy kolejne n-----------e w parku Śląskim albo innym miejscu w Katowicach... Chętnie pójdę dołożyć decybeli od siebie żeby potem czytać tę wysrywy brainletow na wykopie, że głośno i ludzie żyć nie mogą i umierają w agonii przez hałas razem ze zwierzętami bo inne zwierzęta muszą się wyszaleć (°°

DEJCIE JAKIES WYDARZENIE Z P------------M...
Jak szanuje #festfestival to nawet ja nie.
Choć to nie moja muzyka i klimaty ale dudniło aż miło

#parkslaski #chorzow #katowice
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anty_Chryst: dzwiek miasta to tez imprezy miasta. K---a. W-------z sie o to, ze mieszkasz jednym z najwiekszych miast w Polsce i ze w tym miescie sa imprezy. No ja p------e. Wieś z wsi wyjedzie, ale wieś z człowieka nigdy,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Klopsztanga: imprezy powinny być do max północy, potem wyciszenie muzyki o przynajmniej połowę a nie, że idziesz spać n--------a techno, wstajesz rano i dalej n--------a techno albo jak ktos jest wyjątkowo wrażliwy to w ogole nie idzie spać i cały czas slyszy n---------e kijem o pralke. Bawiło sie tam kilka tysięcy ludzi a cierpiało kilkaset tysięcy. Jak ktos chce robic takie festiwale to w---------ć na jakieś wypizdowie tak jak to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Klopsztanga: nie wiem co to jest ale basow ktore lecą przez kilka kilometrow zapewne nie powstrzyma
a co do Wiednia, nie wiem jak tam wyglądają te imprezy ale jeśli tak jak tutaj, czyli, że muzyke słychać z kilku kilometrów przy zamknietych oknach to taka sama patola i tyle w temacie
  • Odpowiedz
powinny być do max północy


@Anty_Chryst: Na jakiej podstawie o północy? Jak ktoś idzie do pracy na 4, to zasypiać powinien w okolicy 20-21, czyli wtedy on będzie pokrzywdzony, bo chciałby mieć ciszę pewnie o 20. A najbardziej pokrzywdzeni są ci, którzy chcieli spać w ciągu dnia, ale ktoś akurat wiercił a potem od 17 sąsiad mecz oglądał. W mieście żyjesz, typie. Tutaj jest więcej ludzi niż jeden z-----y piwniczak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UowcaTroli: no właśnie, ludzie, to nie jest zadupie kilka tysięcy ludzi na krzyż. Ilosc bawiących sie<ilosc nie bawiących sie, ratio co najmniej 10. Muzyka powinna grac o połowę ciszej i tyle, nikt mnie nie przekona, że muzyka slyszalna z kilku km to normalka.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: Nigdy nie byłeś na festiwalu muzycznym, więc g---o wiesz a się odzywasz. Umarłeś przez te dwa dni czy jednak udało się przeżyć? Odnoszę wrażenie, że niektórzy srali na rzadko od piątku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UowcaTroli: a co mam wiedziec o festiwalu? takie festiwale powinny byc na zadupiu a nie w środku aglomeracji. Tak umarlem, łeb mnie n-------ł jak slyszalen tylko jeb,jeb,jeb,jeb,jeb przez kilkanaście godzin
  • Odpowiedz