Wpis z mikrobloga

@theacm30: mnie piłka nie interesuje wcale ale często słyszałem opinie, że pro evolution/winning eleven jest bardziej ukłonem w stronę symulatora a Fifa to taka kopanka arcade która ma poklask wśród sebkow i oskarkow bo ma licencję na nazwiska i niski próg wejścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cincin27 Mirku z całym szacunkiem ale ja zawsze byłem pro PES a teraz tym demem tylko utwierdzam się w przekonaniu, że grywalnościa PES bije Fife na głowę. Pomijam licencje, grę sieciowa, nawet grafikę. Przyjemność z gry PES 2020 vs Fifa 2019 jest nieporównywalna
@theacm30: A ja wolę PES2019 niż eFootball. Zagrałem trochę w demo i jednak tempo akcji mocno spadło, a ta płynność stanowiła kluczową przewagę nad serią FIFA. Niby jest realniej, bo piłkarz ustawiony tyłem do kolegi nie może mu tak szybko podać, ale ciężko o płynne i dynamiczne akcje. Ale preorder zamówiony, jeszcze chyba dwa tygodnie czekania.
@theacm30: najlepszy PES od PESA 6. Ma coś w sobie z tych najlepszych odsłon. Do tego nawet na konsoli można go patchowac nowymi drużynami, twarzami, strojami itp.

@Barttson można wgrać patche, nie jest to trudne. Na necie jest pełno filmików z różnymi patchami. Nawet takimi, co dodają klasyczne zespoły z oryginalnymi twarzami, jak Milan z 2004 czy Francja 98. Dla fanów pilki, a nie ping ponga to jest jedyna słuszna opcja