Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam takiego jednego kumpla.
Dobry z niego chłopak, znamy się bardzo długo, dobrze się dogadujemy, mamy wspólne zainteresowania, tematy... ale czasami mnie wkurza swoim zachowaniem.
Pierwsza rzecz to to, że notorycznie się spóźnia jak się umawiamy. Umawiamy się na 21, a on jest 21.15. Zawsze te 10, 15 minut się spóźnia i zawsze z bananem na twarzy przychodzi i mówi, że się nic nie stało, a ja ulegam i szybko zapominam.
Druga rzecz to to, że czasami (nie zawsze, ale czasami) przychodzi na spotkania średnio ubrany. Mamy po 30 lat, a ten nie może zrozumieć, że jak idzie się do miasta, do ludzi, to trzeba się ładnie/schludnie ubrać, a nie zwykłe adidasy, dżinsy i t-shirt. Ja się zawsze odpierdzielę, najlepsze buty, spodnie, koszula wyprasowana, wypachniony, a ten jakby jechał do biedronki. I potem przez całe spotkanie muszę się wstydzić za niego. I nie piszcie, że można się ubierać tak jak się chce. NIE. Ubiór był, jest i zawsze będzie wizytówką nas samych oraz informacją czy szanujemy ludzi z którymi przebywamy. Chyba byście nie chcieli, żeby na wasze wesele albo urodziny ktoś przyszedł ubrany jak wieśniak? Jeśli ktoś się nie potrafi dobrze ubrać, to oznacza brak szacunku dla drugiej osoby.
#modameska #pytanie #gorzkiezale #problemy #takietam

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam takiego jednego kumpla.
Dobry ...

źródło: comment_jRVtrAnbKRV69Ny3eA7X8Cej593CTWc1.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: idziesz, na piwo, zakupy czy do kina zawsze wypachniony i odpicowany? Jak chodzisz na co dzień? Wstydzisz się i dlaczego? Tyle pytań lol. Tak szczerze to wyjmij kij z dupy, nikt nie zwraca uwagi w barze czy kinie, czy jest wypachniony w koszuli czy w koszulce. Spotkanie z kumplem to nie spotkanie biznesowe czy randka. Liczy się fajnie spędzony czas. Sam już jestem po trzydziestce i jak boga noga nigdy
  • Odpowiedz
Jak poznać kogoś ze wsi od kogoś z miasta ? Jak ktoś jest ze wsi to zawsze się #!$%@? jak komarek na przegląd bo idzie do sklepu 30 m dalej po bułki ( ͡º ͜ʖ͡º). A ktoś kto mieszka całe życie w mieście ma #!$%@? i idzie jak stoi w laciach, rozciągniętych ciuchach , #!$%@? fryzurze z szlugiem w japie i 5 dniowym zaroście ( ͡º
  • Odpowiedz
Jak poznać kogoś ze wsi od kogoś z miasta ? Jak ktoś jest ze wsi to zawsze się #!$%@? jak komarek na przegląd bo idzie do sklepu 30 m dalej po bułki ( ͡º ͜ʖ͡º). A ktoś kto mieszka całe życie w mieście ma #!$%@? i idzie jak stoi w laciach, rozciągniętych ciuchach , #!$%@? fryzurze z szlugiem w japie i 5 dniowym zaroście ( ͡º
  • Odpowiedz
OP: @KattaK: @KapitanTorpeda:
ok, może nie zrozumieliście, bo mało kumaci jesteście.
Chodzi o piątkowe wyjścia na miasto do klubów. Nie do kina, nie na lody, nie na piwo, tylko do klubu.
Jak wy ubieracie się do klubu w t-shirty i się nie golicie to źle to o was świadczy. Dbajcie o siebie panowie xD
@Ochlapto: Chodzi mi o wyjście do klubu! Raz na kilka miesięcy! Tak trudno zrozumieć
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie jesteście Zuckenbergami, Jobsami, ani innymi miliarderami mającymi wpływ na ludzkość, żeby chodzić byle jak xD zrozumcie to


X #!$%@? D
To trochę mówi o samoocenie i systemie wartości xD

Boli cię że o nie ktoś ma inne podejście do pewnych spraw (do tego tak bardzo ważnych () )
Może mu to powiedz, choć trochę wątpię skoro piszesz o tym anonimowo na wykopie
  • Odpowiedz