Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia ja lubię obie oferty. Wkurza mnie tylko, że są czasowo ograniczone, jedna i druga

Ogólnie oferta śniadaniowa w mcd to "najzdrowsze", co można tam zjeść


@Iskaryota: chodzenie do McDonald's zeby zjeść zdrowo to jak chodzenie do burdelu, żeby się poprzytulać

Najzdrowsze będą:
- woda mineralna
- sałatka
- jabłko
- dopiero potem ew. jakieś kanapki
  • Odpowiedz
Te jajka są robione a foremkach pod przykryciem i nalewa się do przykrywki wody, do wrapa bodajże jest jajecznica i też jest robiona z jajek, wszystko na tych grillach na których popołudniu się smaży mięso. Wszystko jest świeże, mak w porównaniu z nie-sieciowkami ma chyba najświeższe produkty. Marne szanse, że dostaniesz wieczorem pomidora pokrojonego rano.
  • Odpowiedz
  • 0
@Szolim a dlaczego? Bo produkty nie zdążą się zepsuć, nim zostaną wydane do jedzenia.
Sam kupiłem sobie taką foremkę do robienia jajek mcmuffin na aliexpress, fajna sprawa.
  • Odpowiedz
  • 1
@navarion nie wyślę linka, bo telefon doprowadza mnie do szału, ale pod hasłami egg shaper albo egg ring znajdziesz tego sporo - metalowe, silikonowe, do wyboru. Tylko trzeba nabrać doświadczenia w użytkowa - temperatura patelni musi być w opór wysoka, w momencie gdy wlewasz jajko oraz forma musi być na płaskiej powierzchni, a nie z boku patelni z gdzie się zagina.
  • Odpowiedz
ogólnie nic dla mnie nie było w ofercie śniadaniowej przez długi czas, ale odkąd weszla kajzerka jajko i pieczarki to jest to jedna z moich ulubionych rzeczy w macu
  • Odpowiedz