Wpis z mikrobloga

@smotek hahaha gość się ubrał na moment w górę garnituru , Halyna, nie nie wytrzymie Z A T R Z Y M A J C I E K A R U Z E L Ę J A W Y S I A D A M! Lotami Kuchcińskiego, armią hejterów Ziobry, wypadkami Szydło albo spółką Srebrna się lepiej zahmijcie. A nie, zapomniałem, to nie jest śmieszne, to jest tragiczne, żenujące... wiele można powiedzieć
@SkorpionX: Oczywiscie, ale widzisz Loty Tuska i jego kolegów? Może Radziu Sikorski odda to co przeżarł u Sowa i przyjaciele? Krótkowzroczni ludzie :) Żenada. Kaczyński wziął łapówkę lub jej zażądał tak? A gdzie na to dowody? To sie kupy nie trzyma człowieku.
@smotek kupy to się nie trzymają te loty Tuska i obiady Nowaka. Gdzie Rzym, gdzie Krym? Ile kosztuje obiad, a jaką moralnością jest głosowanie na kogoś, kto buduje armię hejterów? Chyba, że właśnie taka jest Twoja moralność, zniszczyć przeciwnika za wszelką cenę, kłamstwem, pomówieniami, bez honoru? Powiedz mi, ile kochanek ma strażnik tradycyjnej rodziny, poseł Pięta?
@SkorpionX: Jakie masz dowody na to? Słowa niemieckiego (celowo z małej) onetu? Wybory sie zbliżają. Nie widzisz zależności? Nagle Gersdorf pokazuje karki, które sama do siebie wysłała. Ile jest hejtu w Kod i LPG widziałeś? Poszukaj w necie. A przedstawienia szkalujące Katolików? Armie Troli to miał brejza i są dowody. Komputery, telefony, rachunki i ludzie, którzy tam pracowali. Jaka morlanośc jest w PO? Ty wiesz ilu tam ludzi po rozwodach i
@smotek ciekawie piszesz, bo widzisz, sprawe kochanek Pięty specjalnie poruszyłem. PO jakie jest, takie jest ale nie mówi nikomu, że ma żyć według moralnosci takiej, a takiej. Oni wprowadzali dobre reformy służące państwu, a że u nas większość to warchoły, które najchętniej nic by nie robiły tylko brały kasę, to zarówno 500+, jak i inne "państwowe" pieniądze są kartą przetargową. A honor to żaden kraść i oddawać. Honor to żyć skromnie, a
@SkorpionX: Nie mowi, że wiekszość to warchoły, bo nie jeden by Ci #!$%@?ł za to. Gdyby podatki były mniejsze, zycie tansze to wielu Polaków wraca z zagranicy z łzami w oczach. Myślisz, ze za granicą nie ma dodatków na dzieci i inne rzeczy? Zapytaj rodziny. Dlaczego sie Niemcy #!$%@? w nasze ustawodawstwo? Dlaczego nam narzucaja lub chcą narzucić wiele rzeczy? Ile różnych firm kredytowych, bankowych itp jest w łapach zachodnich? Rzeźbią