Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Emill: tak, dopiero teraz, tyle to zajęło.
@ppqa: Znalazłem rozpiskę:
1. Wstąpienie do Braterstwa - 15.01.2019
2. Szkolenie na patent - 10.02.2019 Ząbkowice Śląskie
3. Egzamin na patent - 15.05.2019 Wrocław
4. Nadanie patentu- 30.05.2019
5. Nadanie licencji- 01.07.2019
6. Papiery do WPA - 26.07.2019
7. Decyzja WPA Wrocław - 20.08.2019
8. Odbiór decyzji wraz z legitką - 23.08.2019
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arachnofob: tak jak widać wyżej, 25 dni do wydania decyzji. Z tym że przedłużyło się bo musiałem dosłać na email oryginał patentu i licencji, bo okazało się że przez ePUAP nie przyjmują xDDD
To przedłużyło wszystko o ok. tydzień, bo dowiedziałem się o tym listownie i szczegóły po zadzwonieniu do WPA.
@Gandezz: decyzja WPA super szybko, fajnie.
Jak widzę sprawę opóźniło czekanie na egzamin i ze złożeniem dokumentów do WPA.

Czyli 6 miesięcy jest znowu realne, ciekawe. Wniosek z tego taki, że PZSS się ogarnął z wydawaniem dokumentów.
@Gandezz hmm kurde, wyrobic sobie legitkę, żeby zalaminować kopię i przykleić do drzwi wejściowych. Lepsze, niż najmocniejsze zamki ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ppqa: tak, lekarzy zrobiłem dopiero po przyznaniu licencji plus ten problem co wyżej w WPA, da się w 6 miesięcy :)
@Sevo: nigdzie mi się nie spieszyło, tym bardziej że nie mam na razie kasy na broń, gdybym miał to zrobił bym pozwolenie o wiele szybciej :) 0.45 czy 9? Jak się sprawuje? Myślę nad czymś takim właśnie, chociaż CZ P-07 bardziej kusi :P
@Krachu: no nie, wątpię xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sierkocz: sport plus kolekcja
Koszt? Nie liczyłem dokładnie, ale same papiery i lekarze ok. 1700 PLN, jak doliczyć paliwo, doszkolenia, etc. to będzie z 2200
Na pewno policzę, chociaż nie pamiętam dokładnie ile wyszło za lekarzy :/