Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Elo Mirki,

Zastanawiam się nad zmianą samochodu na Volvo v60 D2/D3 (raczej nie D4 bo to już przerost formy nad treścią przy mojej jeździe).

Myślę nad rocznikiem 2014/2015.

Macie jakieś opinie nt. Tego samochodu? Czytałem opinie że to kombi tylko z nazwy, spotkałem się z określeniem że to samochód lifestyleowy. W listopadzie rodzi mi się mały Mirek i zastanawiam się nad pojemnością bagażnika.

Generalnie każde info się przyda:)

#samochody #volvo #kiciochpyta
911wasinsidejob - Elo Mirki, 

Zastanawiam się nad zmianą samochodu na Volvo v60 D2/D...

źródło: comment_G2jjEHZPdezSoqUTKlD7xUsgKitireM1.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@911wasinsidejob: To stękanie że to nie "prawdziwe kombi" to głównie typowe Andrzeje co chcą tym przewozić rusztowanie na budowę. Trudno sobie wyobrazić rodzinę która nie dała by się rady do tego spakować. Serio.

  • Odpowiedz
@911wasinsidejob: Niby 430, ale to jest kombi, więc tak naprawdę 2x więcej jak załadujesz po dach. Też mam sedana teraz i mnie #!$%@?, bo żeby wyjąć coś z końca bagażnika, to się trzeba #!$%@?ć spodniami o zderzak albo wsadzić tam łeb.
  • Odpowiedz
@HK-Stelle: Nie wiem jakie kombi jest prawdziwe, a jakie nie. Teraz prawdopodobnie kupię kombi tylko dlatego, że genialna polityka Francuzów nie dopuszcza najmocniejszego diesla w sedanie :D I ciekawe czy ono będzie prawdziwe czy nie :D
  • Odpowiedz
spotkałem się z określeniem że to samochód lifestyleowy


@911wasinsidejob: Co to #!$%@? w ogóle znaczy?

To jest takie kombi jak BMW serii 3 - samochód o bagażniku minimalnie większym od kompakta - jak chcesz wielkie kombi to nie kupuj, ale jak chcesz praktyczny samochód, to będzie w sam raz.

Cool story - chyba jedyny samochód którego producent chwali się że wszystkie materiały zastosowane we wnętrzu są wolne od wszelakich alergenów.

Śmigałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chwed: sam bym chciał wiedzieć co to znaczy, myślę że takie niby kombi niby sedan niby hatchback. Coś w stylu, z rodziną nad morze pojadę, na zakupy też pojedziemy A jak będzie trzeba zaparkować w środku miasta to też damy sobie radę. Wiesz samochód do wszystkiego, takiego czegoś szukam po latach z dużymi sedanami.

Myślę że definicja kombi to ten samochód, volvo v70.
911wasinsidejob - @chwed: sam bym chciał wiedzieć co to znaczy, myślę że takie niby k...

źródło: comment_bivHXF63mCOAfY2goVc0D1KZ1WHjiR1N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@911wasinsidejob od roku śmigam takim z silnikiem D3 narazie bez małego Mirka :p ale trzeba przyznać że jeżeli chodzi o wielkość bagażnika to szału nie ma ale za to za wszystko inne polecam to auto. Jeżeli jeździsz w trasy to mega wygodne i ciche auto. Jak byś miał jakieś konkretne pytania to pisz śmiało ;)
  • Odpowiedz